Atgriezties pie raksta

« Katrs Ķeguma novada iedzīvotājs ir kā zvaigzne Foto

27. maijā, 00:53, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Liāna • 2. jūnijā, 12:49
Visu laiku labākais Ķeguma mērs bija Roberts Ozols. Zvaigzne.
>>skauģiem zināšanai • 29. maijā, 13:52
Nemuldi muļķības! Uz vēlēšanām eju regulāri un par džagulēnu un viņam līdzīgiem savu balsi ne es, ne daudzi man zināmie, nekad neesam atdevuši, bet, kā redzi, "iebalsots" vīņš ir, tāpat kā ausainis un glumais ameriks. Kaut kas nav kārtībā ar vēlēšanu sistēmu,kura dod tādiem džagiem manipulēt ar vēlēšanu rezultātiem, nedomāju, ka tauta sastāv tikai no lumpeņiem.
xa xa • 29. maijā, 12:47
Да здравствует округленный глуповатый воришка Раивис и его рабский слуга облизыватель всего Кристапс!
> skauģiem zināšanai • 29. maijā, 12:04
Nu bet tad paši Ķegumieši vien iebalso Džagulēnus un citus minētos, savādāk jau nav iespējams tikt. Jeb nu pa visu pašvaldību ir tikai pāris nīdēji, kuri te savu žulti izliek un pilnu klapi? Tāpat kā Ušīti un Americano palaida uz Eiropu iegūt imunitāti, lai var neatbildēt par Rīgā sastrādātajiem sūdiem. Jāiet balsot, nevis jāčīkst, jo parasti jau čīkst tie, kuri sēž uz dīvāna un kasa k**i.
Vilis • 28. maijā, 14:09
Atceros vēl pavisam neseno pagātni, kad domi vadīja Ozola kungs. Viņš bija erudīts vadītājs visos ar pašvaldību saistītos jautājumos, pretimnākošs iedzīvotājiem. Ozola kungs bija vienmēr nosvērts un necēla gaisa pilis, nesolīja debesu mannu, bet piegāja problēmām pragmatiski un risināja tās esošās realitātes ietvaros. Žēl, ka tagad pašvaldības vadība ir nekompetentu, ambiciozu un pašlabuma tīkotāju rokās. Vēlētāji ir pieļāvuši liktenīg u kļūdu, iebalsodami deputātos tukšgalvīšus un nejēgas pašvaldības darbā - Ūzulu, Rūdi, Meiri, Teicānu un citus niekkalbjus.. Ozola kungs bija sevi pierādījis darbā, bet šitie divi ambiciozie pajoliņi sevi pierādījuši, kā dažu Ķeguma shēmotāju vēlmju realizētājus.
skauģiem zināšanai • 28. maijā, 08:04
Ķegumā ir pavisam citādi, pašvaldības vēlēšanās var kandidēt, kas grib, ievēlēti tiks džagulēns un vecajam tīkami deputāti, kas netraucē šeftes. Kā viņiem tas izdodas atliek vien minēt. Viss Ķegums zina, ka viņi ir negodīgi blēži un nezin, vai tās balsis par viņiem tiek atdotas, bet džagas rullē.
skauģis • 27. maijā, 18:02
Re kā KPV LV sanāca, cik bravūrigi un pārliecināti bija par Saeimā tikšanu un tās vadīšanu, tik pie sasistas siles palika Eiroparlamenta vēlēšanās. Jaunie un citi tik muti prot brūķēt, bet ja pašiem būtu kas jādara, zili brīnumi tik būtu. Jaunā valdība var tikai 30 minūšu laikā pagarināt vēlēšanu laiku, ar cerību, nu tik mūs iebalsos, bet OIKu pat neplāno atcelt, jo tā tik kampaņai bija vajadzīga, kā trojas zirgs.
skauģis • 27. maijā, 17:59
Skauģiem skauģa dzīve. Jautājums visiem te kakātājiem - ko nekandidējat pašvaldību vēlēšanās, lai parādītu kāda ir pareiza pārvaldība?
jautātājs • 27. maijā, 17:54
Es kā parastais mirstīgais iedzīvotājs nesaprotu, kas tai Ķegumā notiek??? Ja jau tas mērs tik traks un briesmīgs?.... kā var būt tā, kad viņš tiek ievēlēts atkal un atkal??? Skat, Ogrē nepatika Bartkevičš, pazaudēja partijai vietas un čušs... Ķegums gan viņu cik saprotu ir paņēmis savā paspārnē, un tur laikam ar iepriekšējā vadība pacentusies, tātad secinu, roku - rokā. Neko Bartkevičā labu priekš Ogrēniešiem vismaz pēdējā desmitgadē nemaniju, visa infrastruktūra buksēja un daudzi projekti gar degunu aizgāja.
>mahinators • 27. maijā, 17:26
Jā gan, Džagulēns ir izmeklēti totāls loxs.
mahinators • 27. maijā, 11:53
totals loxs
gvjazda • 27. maijā, 11:44
paldies ķeguma džagulenam par smukiem svētkiemm un lustem bus laikam šamais jāvelē par sulaini Ogres helmanim kad Ķeguma likvidēs novadu. Bildē varen smuks izstās pēc Napoljona, tas jau ar bij tāds mazs un lieligs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet