Atgriezties pie raksta

Ģimenes svētki Tomē Foto

Tomes pagastā 2. jūnijā notika pirmie Tomes pagasta ģimenes svētki. Diena iesākās gana saulaina, bet vēlāk visus kārtīgi izpurināja un atdzesēja stiprais vējš. Šādos laika apstākļos drosmīgas bija un spēlēs piedalījās deviņas ģimenes.

Ģimenēm bija jāsavāc punkti 9 aktivitātēs, kurās bija vajadzīga gan veiksme, gan pacietība, gan prāts, gan atjautība, gan veiklums. Katrs varēja izcelties savos talantos. Bet kā jau vienmēr kāds ir veiksmīgāks nekā citi un šajā reizē, iegūstot 3424 punktus, priekšā visiem ierindojās Bokiša Ilze ar dēliņu Oto. 2. vietā – Zāberu ģimene ar 1411 punktiem un 3.vietā – Bistrjakovu ģimene ar 864,41 punktiem.


Pirmās trīs vietas tika pie skaistām A. Zagorskas gatavotām māla medaļām un kliņģeriem. Arī citām ģimenēm veicās kādās no aktivitātēm par ko saņēma nelielas dāvaniņas. Voskānu ģimene veiksmīgāka un ātrāka par visiem bija stafetē, aiz viņiem mazliet iepalika Strikausku ģimene. Galda spēlē “Vardīte” visvairāk punktu  ieguva Bokišu  un Zāberu ģimenes, šie punkti viņiem arī deva iespēju izvirzīties priekšgalā. Tomes vēsturi vislabāk zināja Strikausku, Pugaču un Voskānu ģimenes, bet atjautības jautājumos attapīgākās bija Zagorsku un Strikausku ģimenes .Kuriņu un Zārbergu ģimenes tikai mazliet iepalika no pārējiem.


Visi dalībnieki saņēma diplomus par piedalīšanos un garšīgu cienastu, bet mums -Tomes Tautas namam –uz asfalta tika atstāts zīmējums “Mana ģimene”. Paldies Initai Zārbergai un SIA „ALDI” par koka galda spēlēm, paldies A. Zagorskai par medaļām un liels paldies mūsu Tomes brīvprātīgajam fotogrāfam Eduardam Puriviņam.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/44023

2019. gada 5. jūnijā, 18:03, Ķeguma novada jaunumi
kegumanovads.lv

Jaunākie komentāri

Tomes Anss • 2019. gada 11. jūnijā, 15:22
Tik vien ģimeņu palicis Tomē?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet