Atgriezties pie raksta

Rūķu parkā atklāts bērnu rotaļu laukums

Saulainā ceturtdienā Rūķu parku piepildīja vairāki desmiti bērnu smieklu, jo mazie birzgalieši bija pulcējušies uz bērnu rotaļu laukumiņa atklāšanu. Tagad parka teritorijā atrodas skaists rotaļu laukums ar slidkalniņu, kāpšanas šķēršļiem, rotaļu zirdziņu un citām bērniem piemērotām aktivitātēm.


 

Mazajiem birzgaliešiem šī bija īpaša prieka diena, jo smaidi bija gan par jauno rotaļu laukumiņu, gan par pašu Zīļuku, kurš bija atbraucis uz Birzgali, dāvāja balonus un saldējumus.


 "Birzgales veikalā ir bijuši ļoti čakli ziedotāji, tāpēc tieši šis pagasts ir izvēlēts par bērnu laukumiņa izbūves vietu. Jaunais bērnu laukums atbilst visām Eiropas Savienības normām, ir sertificēts un drošs," stāstīja viens no projekta realizētājiem – Raimonds Okmanis, kuram palīdzēja arī sieva Jeļena Okamane un projekta īstenotāja Katrīna Lapiņa.


Birzgales pagasta pārvaldes vadītāja Mārīte Artihoviča: "Ir patiess, ka Birzgalē ir tapis vēl viens jauns, skaists bērnu rotaļu laukums! Par to paldies jāsaka, katram ziedotājam, un protams, labdarības fondam "Zīļuks" un SIA "Eirospars". Lai jums visiem jauka vasara! Lai bērni arī turpmāk nodarbojas ar fiziskām aktivitātēm, pavada laiku ārpus telpām un nāk šeit – uz jauno bērnu rotaļu laukumu!"


Labdarības fonds "Zīļuks", ko atbalsta Latvijas tirgotāju savienības "Lats" veikali, ir izveidojusi ziedumu kastītes vairākos veikalos un par saziedotajiem līdzekļiem tiek izbūvēti bērni laukumi.  Līdz šim labdarības fonds ir izveidojis sešus laukumus vairākās Latvijas pilsētās, un Birzgales pagastā šobrīd ir uzstādīts septītais bērnu laukums.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/44074

2019. gada 13. jūnijā, 15:07, Ķeguma novada jaunumi
kegumanovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet