Atgriezties pie raksta

Ķeguma novada domei jauna izpilddirektore

3. jūlijā Ķeguma novada domes sēdē ar 15 deputātu vienbalsīgu lēmumu no pašvaldības izpilddirektora amata no 23. jūlija tiks atstādināts Edvīns Bartkevičs.

Domes sēdē tika lemts arī par jaunas izpiddirektores iecelšanu. Balsojumā piedalījās 14 deputāti un ar 14 balsīm "par", izpilddirektora amatā tika iecelta Anete Tomsone, kura līdz šim ieņēma izzpilddirektora vietnieces amatu.


Jaunā izpilddirektore darbu uzsāks 24. jūlijā. 


Pēc ievēlēšanas jaunajā amatā A.Tomsone izteica pateicību, par doto iespēju sevi pierādīt jaunajā amatā.


Ķeguma novada domes priekšsēdētāja vietnieks Kristaps Rūde skaidro:


"Varam apsveikt Ķeguma novada pašvaldību un novadu kopumā ar jaunu izpilddirektori Aneti Tomsoni. 


Jaunā Ķeguma novada domes izpilddirektore līdzšinējā izpilddirektora vietnieka amatā sevi pierādīja kā kompetentu, inovatīvi domājošu, un ar labām idejām apveltītu speciālisti, kura pārzina, teju, jebkuru jomu, kas ir svarīga veiksmīgas pašvaldības darbības nodrošināšanai. Uzskatu, ka ir jāstrādā tiem cilvēkiem, kuru mērķis ir uzlabot kopējo situāciju pašvaldībā, un, kuri, nestrādā citu cilvēku interešu vārdā, kas ir pretrunā ar pašvaldības vispārpieņemtajām normām, un kas pēc būtības ir liela problēma pašvaldībās. Izpilddirektorei nebūs vietnieks, jo mūsuprāt, administratīvais pašvaldības slogs ir pārāk liels un smagnējs, tieši tāpēc esam veikuši, salīdzinoši, lielas izmaiņas un samazinājuši štata vietas, kuru pienākumi dublējas vai arī ir tikuši veidoti (vēsturiski) uz citiem principiem, kas nav saprotami un pieņemami.


Mēs esam centušies un cenšamies izprast, kā labāk uzlabot struktūru un pašvaldības darbu, kur liels nopelns ir jaunajai izpilddirektorei Anetei Tomsonei. Pārmaiņas ne visiem patīk, it īpaši ieinteresētajām personām, tomēr, ja vēlamies, lai pašvaldība strādā iedzīvotāju labā, tad pārmaiņas ir neizbēgamas, un rezultāts tam visam būs – pozitīvs.


Novēlu Ķeguma novada pašvaldības izpilddirektorei A.Tomsonei veiksmi un - lai visas tās labās ieceres un idejas izdodas realizēt".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/44187

2019. gada 4. jūlijā, 17:20, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

>objektīvs viedoklis • 2019. gada 8. jūlijā, 19:56
TAISNI KĀ AR ĀMURU NAGLAI PA GALVU!!! Tik tiešām objektīvs viedoklis par šodienas Ķeguma novada domi un tās vadību! KĀ VAR TĀDAM VIEDOKLIM NEPIEKRIST!
ES valstī pensiju • 2019. gada 8. jūlijā, 06:16
negaidu, es skatos un domāju, ko lai iztaisa
objektīvs viedoklis • 2019. gada 7. jūlijā, 23:12
Ķegums ir riktīga čuhņa, ar parastiem kolhoza iedzīvotājiem, kaut ģeogrāfiski tas atrodas ļoti labā vietā. pašvaldības darbinieki kopumā ļoti nekompetenti un truli cilvēciņi, pamatā bez dzīves piepildījuma. Strādāt tur ir izdevīgi it īpaši tiem, kuri dzīvo novadā vai netālu no tā, jo ir laba iespēja imitēt noteiktās pašvaldības pamatfunfunkcijas. Domes vadība - sīki korumpanti, shēmotāji, intriganti, kuri savu labklājību ceļ uz lētticīgu iedzīvotāju rēķina. Risinājums reģionālā reforma, stagnātus patrieks, kuru pensijā, kuru pirmspensijas ciešanās, bet sīkie shēmotāji ar saviem lētiem deputāteļiem tiks vienkārši formālā veidā likvidēti un kļūs atkal ķegumieši :)

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet