Atgriezties pie raksta

« Ķeguma novada pašvaldībā uzsākusi darbu jaunā izpilddirektore

2019. gada 24. jūlijā, 19:47, Ķeguma novada jaunumi
www.kegumanovads.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

Vilhelmīne • 2019. gada 31. jūlijā, 10:02
Domes vecais sulainis Robčiks ticis godā celts un pie naudas siles klāt likts.Raugi, iemanījies par priekšnieku veselās trīs komisijās, nauda nāk griezdamās un kur vēl beznodokļu bizness vilkt elektrības drātis privātmājās par to neinfofmējot VID! Nez kālabad tā civilsieva staigā apkārt gauzdamās, ka šamais esot aplam skops, pats staigājot nospeķotā fraķī un šai ari negribot dot kādu kapiķi priekš paikas. Redz, ko ilggadīga sulaiņa šefte izdara ar Robčiku! Vīreli i pazīt vairs nevar.
mācītājs • 2019. gada 26. jūlijā, 09:36
Cerība, kaut neliela, ir, ka pēc tāda brūvējuma, kāds ir t.s. "Ķeguma novads" likvidēšanas arī šiem bēdīgi slavenajiem džagiem&co šīs zemes šeftes beigsies.
ха ха • 2019. gada 26. jūlijā, 07:38
Ооо!!! В Кегумсе приятно посмотреть на слугу народа!
bieži iegriežos Viršu ielā... • 2019. gada 25. jūlijā, 20:07
Starp citu, abu džagu starpā par jauno izpilddirektori nebija vienprātības. Iesākumā vecais negribēja, bet jaunais veco pielauza. Motīvi nezināmi. Kas īsti jaunajam aiz ādas, redzēsim vēlāk. Teikšu taisnību... džagulēnam absolūti visi kabinetu darbinieki, arī pašvaldības struktūras izmaiņas, ir jāsaskaņo ar papuci. Jaunajam ir ļauts patstāvīgi lemt tikai par sētniekiem, apkopējiem un kurinātājiem. Pat šoferu kandidatūras ir jāsaskaņo ar tētuku. Nav īsti skaidrs, kāpēc vecais iesākumā negribēja likt atbildīgajā amatā jauno smuko ienācēju. Viena no versijām. Būs jātērē daudz enerģijas, lai apmācītu jauno skuķi kā „pareizi” kārtot naudas lietas, tai skaitā, iepirkumus un citus jautājumus, lai džagu labklājība augtu ne pa gadiem, bet pa dienām un pa stundām. Līdz ar to pie lielās pašvaldības siles parādās vēl viena mute, ar kuru ir /būs jādalās. Bet mēs zinām, ka džagas ir ļoti, ļoti skopi. Noslēdzot teikto. Šis ir viens no retajiem gadījumiem, kad Ķeguma patieso saimnieku domas nesakrita.
Lunis • 2019. gada 25. jūlijā, 15:07
Šodien, 11:25 : Domāju tie ir maldi , tas tik tā liekas.. cik viņa reāli , pus gadu tik strādā.
>Lunis • 2019. gada 25. jūlijā, 11:25
Iztapoņa džagu mafijai ne pa jokam!
Lunis • 2019. gada 25. jūlijā, 00:32
Ohoo , paskat smuks CV meitenei bez jelkādiem publiski atrodamiem datiem... Izglītība , darba pieredze liekas gana interesanta . Man jau likās gana pieredzējis publiskās runās personāžs , ja vel no Kurzemes vispār super. Nīkulīgajam pīļu dīķim piešaus assumu .. Pabružāsies Ķegumā , sapratīs reālās lietas , beigās paradīs kārtīgus suņa mārrutkus vietējiem palīg augstskolu absolventiem. Jūrmala laba skola vai visās jomās.. Veiksmi viņai ..
kadiķoga • 2019. gada 24. jūlijā, 22:33
Skaties tik, kā džagulēns laiž! Nepietiek ar sulaini kristapiņu, ka pieņēmis savā šeftē arī istabmeitu jeb apteksni! Nu viens riktīgs kungs no miskastes!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet