Atgriezties pie raksta

Ķeguma novadā godina ģimenes Foto

26.jūlija vēlā pēcpusdienā "Oškrogā" pulcējās bērni ar vecākiem uz pasākumu "Kad princeses un pirāti satiekas".

Ķeguma novada bāriņtiesas organizētajā pasākumā tika godināti aizbildņi, audžuģimenes un aizgādņi. Svinīgo daļu atklāja bāriņtiesas priekšsēdētāja Natālija Aprāne: "Priecājos jūs šodien redzēt tik skaistos tērpos un apburošos smaidos! Patiess prieks, ka šogad esam kuplākā skaitā. Paldies jums visiem, ka šodien atnācāt, paldies par jūsu darbu un plašo sirdi!"


Pasākums šogad bija veltīts princešu un pirātu tēmai, tāpēc vecāki un bērni bija atbilstoši sapucējušies. Mazākās dāmas lielākoties bija izvēlējušās princešu tērpus, savukārt puišiem vislabāk bija patikusi pirātu tēma. Starp smaidīgajām princesītēm un nopietnajiem pirātiem, varēja ieraudzīt arī pirātu princesi, lepnus un mīlošus vecākus, kā arī īstus pirātus, kuri bērnus aizveda dārgumu meklējumos.


Svinīgajā daļā aizbildņiem, audžuģimenēm un aizgādņiem Ķeguma novada domes priekšsēdētājs Raivis Ūzuls, speciāliste izglītības jautājumos Sandra Čivča un bāriņtiesas priekšsēdētāja Natālija Aprāne pasniedza Pateicības rakstu par svētīgo un nenovērtējamo darbu, kas mīlestībā un rūpēs ļauj ziedēt kādai jaunai dzīvei.


Ķeguma novada domes priekšsēdētājs Raivis Ūzuls: "Ģimene ir pats galvenais. Ģimene ir kā cietoksnis, kurā varam patverties no rūpēm un vienmēr justies labi. Tajā mēs iemācamies mīlēt, rūpēties, dalīties, tādēļ tas ko darāt jūs, veidojot ģimeni, ir nenovērtējami. Paldies jums, ka esat un veidojat stipras ģimenes!'


Sirsnīgu sarunu ielokā, tika ieturētu arī svētku maltīte, kas bērniem ļoti garšoja. Un, kad vēderiņi bija pilni, bērni devās izklaidēties. Vakara noslēgumā princeses un pirātus pārsteidza, kas īpašs – gaisa balons, uz kura bija attēlota mūsu pasaule, ko ar saviem darbiem, domām un rīcību veidojam mēs paši savā ikdienā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/44333

31. jūlijā, 10:20, Ķeguma novada jaunumi
www.kegumanovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet