Ogrenet
Atgriezties pie raksta

Rembates sporta svētki Foto

3.augustā norisinājās "Rembates sporta svētki 2019", kuros visas dienas garumā dažādās disciplīnās spēkiem mērojās sportot gribētāji – futbolā 11, pludmales volejbolā 14, bet ielu basketbolā 5 komandas, kā arī daudzi individuālo disciplīnu dalībnieki.

Rezultāti:

Futbols
1.vieta – komanda "Kāda Starpība" (Aivis Jonikāns, Sandijs Beķeris, Matīss Bērziņš, Edgars Dārznieks, Mārtiņš Jonikāns, Ņikita Jakubāns, Renārs Jefimovs),
2.vieta – komanda "Karmas trauks" (Kaspars Lugbans, Jānis Gerasimovs, Oskars Dūdens, Didzis Mellis, Agris Veļiks, Mārtiņš Blumbergs, Edgars Neivalds),
3.vieta – komanda "Vecmeistaru blice" (Artis Bariņš, Edgars Šlusareks, Kaspars Mālnieks, Artis Viļumsons, Artūrs Okuņevs, Ivars Dārznieks, Aigars Liepiņš).


Pludmales volejbols
1.vieta – komanda "Vecmeistaru blice" (Jurģis Birznieks, Jānis Strazdiņš),
2.vieta – komanda "Sama Lāsts" (Dainis Eižvertiņš, Oskars Gūte),
3.vieta – komanda "Karmas trauks 2" (Oskars Dūdens, Jānis Gerasimovs).


Ielu basketbols:
1.vieta – komanda "Vecmeistaru blice" (Dainis Eižvertiņš, Aigars Liepiņš, Oskars Gūte),
2.vieta – komanda "LEO LUX" (Aigars Delvers, Vladislavs Kozlovskis, Jānis Tutāns),
3.vieta – komanda "Karmas trauks" (Oskars Dūdens, Jānis Gerasimovs, Agris Veļiks).


Svaru bumbas celšana
Meitenes līdz 16 gadu vecumam: 1.vieta - Agrita Naudiņa, 2.vieta - Evelīna Kārkliņa-Ščucka.
Sievietes: 1.vieta - Mirdza Aizsilniece, 2.vieta - Kristiāna Kārkliņa, 3.vieta - Sniedze Žvagina.
Jaunieši līdz 16 gadu vecumam: 1.vieta - Nauris Ivanovs, 2.vieta - Gints Zilpuris, 3.vieta - Andris Žvagins.
Vīrieši: 1.vieta – Juris Pivors, 2.vieta – Vaclavs Griņevičs, 3.vieta – Ainis Veļiks.


Šautriņu mešana
Sievietes: 1.vieta - Kristiāna Kārkliņa, 2.vieta - Ieva Linde, 3.vieta - Mirdza Aizsilniece.
Vīrieši: 1.vieta - Jānis Tutāns, 2.vieta - Oskars Gūte, 3.vieta - Edgars Dārznieks.
Basketbola soda metieni: 1.vieta - Jānis Strazdiņš, 2.vieta - Jānis Gerasimovs, 3.vieta - Aigars Delvers.


Dārzabols: 1.vieta - Artūrs Linde, 2.vieta -Mirdza Aizsilniece,3. vieta - Ritvars Žura.


Petanka: 1.vieta - Ingars Sakne, 2.vieta - Armands Vīksniņš, 3.vieta - Agrita Naudiņa.


Stafete "Tarzāns": 1.vieta - Reinis Kalniņš, 2.vieta - Kaspars Asmaitis, 3.vieta - Mikus Beikarts.


Kopvērtējumā godalgotās vietas ieguva:
1.vieta – "Vecmeistaru blice" (Artis Bariņš, Edgars Šlusareks, Kaspars Mālnieks, Artis Viļumsons, Artūrs Okuņevs, Ivars Dārznieks, Aigars Liepiņš),
2.vieta – "Karmas trauks" (Kaspars Lugbans, Jānis Gerasimovs, Oskars Dūdens, Didzis Mellis, Agris Veļiks, Mārtiņš Blumbergs, Edgars Neivalds),
3.vieta – "Būve R" (Jānis Zemzāle, Andris Ziediņš, Raimonds Zemzāle, Mārcis Bērziņš, Kaspars Circāns, Kaspars Rudlaps, Jānis Rudzītis).


Rembates pasākumu organizatore saka lielu paldies Ķeguma novada pašvaldībai un atbalstītājiem: "Vētras 2", "Burtnieks A", SIA "Atvars R",  z/s "Zarumi", SIA "Rubeņi", Vladislavam Kozlovskim, Avsejam Jofisam, Rutai Dumpei, Kristiānai Kārkliņai, Arturam Lindem, Mirdzai Aizsilniecei, Jurim Pivoram, apskaņotājam Bruno Grīnbergam un visiem, visiem, kas piedalījās sporta spēļu organizēšanā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/44358

5. augustā, 23:19, Ķeguma novada jaunumi
www.kegumanovads.lv

Jaunākie komentāri

ha • 6. augustā, 23:05
Man tieši tajā dienā sanāca braukt garām izdomāju uztaisīšu shortcutu caur rembates čuhnju, negribējās caur Ķegumu braukt, gribējās pa savvaļas mežonīgajiem ceļiem pabraukt, a tur skatos, viņiem asfalts līdz pat ceļam, un vēl kkādas sporta spēles, tātad ir cilvēki kas var paskriet. No aibes veikala gan visi nāca ārā nesot nežēlīgi daudz pudeles, tātad tajā sporta dienā bija vismaz vēl viena disciplīna..

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet