Atgriezties pie raksta

Notikusi ekspedīcija dabas liegumā "Daugava pie Kaibalas"

Lielvārdes un Ķeguma novadu sadarbības projekta “Īpaši aizsargājamās dabas teritorijas “Daugava pie Kaibalas” dabas aizsardzības plānā noteikto tūrisma un dabas aizsardzības aktivitāšu ieviešana” ietvaros  augusta pirmajā pusē norisinājās ekspedīcija, kur tika veikta  biotopu ekspertīze.

Lieguma sugu daudzveidības saglabāšana, pļavu atjaunošana, apsaimniekošana un meža biotopu saglabāšana ir viens no prioritārajiem dabas lieguma "Daugava pie Kaibalas" Dabas aizsardzības plāna 2008.-2018. gadam mērķiem.


Ekspedīcijas ietvaros biotopu eksperte kopā ar Ķeguma un Lielvārdes novadu pašvaldības pārstāvjiem apsekoja dabas lieguma "Daugava pie Kaibalas" Lielo salu  un izvērtēja arī potenciālās dabas takas izveides vietu, atpūtas vietu ierīkošanu, kas paredz atļautās infrastruktūras izveidi dabas liegumā, iekļaujot tādus elementus kā pontona tipa laivu piestātnes un atpūtas vietas ierīkošanu.


 


Projektu "Īpaši aizsargājamās dabas teritorijas "Daugava pie Kaibalas" dabas aizsardzības plānā noteikto tūrisma un dabas aizsardzības aktivitāšu ieviešana” (Nr.1- 08/277/2018.) līdzfinansē Latvijas vides aizsardzības fonds konkursa aktivitātes "Īpaši aizsargājamo dabas teritoriju dabas aizsardzības plānu ieviešana" ietvaros un Lielvārdes un Ķeguma novadu pašvaldības.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/44417

2019. gada 15. augustā, 09:45, Ķeguma novada jaunumi
kegumanovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet