Atgriezties pie raksta

Ķeguma pilsētas sporta spēles kļūst arvien populārākas Foto

17.augustā Ķeguma Komercnovirziena vidusskolas stadionā notika tradicionālās Ķeguma pilsētas sporta spēles, kuras pulcēja ap 100 dalībnieku no Ķeguma, Ogres, Lielvārdes, Jelgavas, Olaines un citiem novadiem.

Šajās sporta spēlēs par titulu "Universālā komanda 2019" cīnījās septiņas komandas, kurām bija sevi jāpierāda piecās disciplīnās – strītbolā, volejbolā, 4x100 metru stafetē, tāllēkšanā un lodes grūšanā.


Kā atsevišķa disciplīna sporta spēlēs bija iekļauts meiteņu futbols, kurā savā starpā sacentās 5 komandas. Viņu vidū arī Ķeguma futbola meiteņu komanda.


Liela interese bija arī par individuālajiem sporta veidiem - dārzabolu, kroketu, spēka vingrinājumiem.


Ķegumietis Agnis Siliņš izcīnīja zelta medaļu dārzabolā. "Katru gadu piedalos Ķeguma pilsētas sporta spēlēs, jo tā ir iespēja ar ģimeni iziet ārpus mājas, atpūsties un kopā patīkami pavadīt laiku. Sieva un meita šoreiz līdzjutēju un atbalstītāju lomā, bet pats piedalos individuālajos sporta veidos – dārzabolā, petankā," stāsta A.Siliņš.


Petankā šoreiz uzvarēja Ervīns Torsters. Iespējams, ka šo uzvaru palīdzēja kaldināt gūtā pieredze spēlējot Latvijas čempionvienībā florbolā "Lielvārde/FatPipe". Rembatietis E.Torsters ir neiztrūkstošs Ķeguma pilsētas sporta spēļu dalībnieks un atzinīgi vērtē šo pasākumu: "Ļoti patīkami, ka pašvaldība rīko šādas sporta spēles. Ja neviens neorganizētu, nekas nenotiktu. Apmeklētība ir ļoti laba – cilvēki nāk un piedalās. Pozitīvi, ka šeit ir arī daudz bērnu un jauniešu, kuri vēlas kustēties. Tas ir pats svarīgākais."


Piedalīties sporta spēlēs par savu goda lietu uzskatīja arī rembatietis Uldis Ābelis, kura vārds bieži atrodams Latvijas vieglatlētikas sacensību veterāniem uzvarētāju sarakstos. Ķeguma spēlēs U.Ābelim tika sudrabs petankā.


Ogrēnietis Pēteris Preiss, kurš spēlē basketbolu komandā "Ogres milži", atklāja, ka uz Ķeguma pilsētas sporta spēlēm ieradies, lai piedalītos iesācēju tenisa turnīrā. "Tenisu sāku spēlēt tikai šovasar, tāpēc nolēmu izmēģināt spēkus turnīrā. Tās ir manas pirmās sacensības," atklāj P.Preiss.


Dalībnieku vidū varēja sastapt arī lielvārdieti, sporta entuziastu un biedrības "Visa veida kustība" līderi Agri Pikšenu: "Vienmēr prieks braukt uz draudzīgo Ķeguma novadu sportot. Īpaši aizrauj Universālo komandu cīņas, jo dalībniekiem ir iespēja sevi parādīt kā komandai un piedevām vairākos sporta veidos. Patīk daudzpusība, jo tas sasaucas ar biedrības "Visa veida kustība" principiem." A.Pikšens, kurš ikdienā nodarbojas ar sporta pasākumu organizēšanu, gandarīts par Ķeguma pilsētas sporta spēļu teicamo organizāciju, un atzina, ka jūtas ļoti labi kā sporta spēļu dalībnieks.


Sacensību starplaikos dalībnieki atjaunoja spēkus ar organizatoru īpašo zupu, bet bērni izklaidējās piepūšamās atrakcijās, ko nodrošināja  SIA "RJR studio" uzņēmējs Jānis Skrīveris.


Ķeguma sporta spēles noslēdzās Ķeguma parkā ar balli, kurā spēlēja grupa "Kalna ielas muzikanti".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/44435

2019. gada 17. augustā, 23:02, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet