Atgriezties pie raksta

Mācības “Zobens 2019” norisināsies Ķeguma HES

No 12. līdz 15.septembrim Nacionālo bruņoto spēku militāro mācību cikla “Namejs 2019” ietvaros Vidzemē notiks Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes militārās mācības “Zobens 2019”, kuru laikā tiks vērtētas vietējo bataljonu vienību spējas reaģēt uz hibrīdapdraudējumu, sniedzot atbalstu valsts un pašvaldību institūcijām.  

Mācību ietvaros, 14.09.2019. ir plānots, ka Zemessardzes 54. inženiertehniskais bataljons sadarbībā ar AS "Latvenergo", Valsts policiju un pašvaldības policiju veiks pastiprinātu Ķeguma HES apsardzi, patrulējot un ierīkojot kontrolposteņus.


Mācību laikā nosacītā pretinieka spēlētāji būs Latvijas un Igaunijas bruņoto spēku karavīri, kuri darbosies civilajā apģērbā ar mācību laikā noteiktu atšķirības zīmi. Mācību scenārija izpildes laikā tiks lietota mācību munīcija un kaujas imitācijas līdzekļi, kas rada troksni, bet neapdraud cilvēku veselību un dzīvību. Uzdevumu izpildes laikā nav paredzēta satiksmes un gājēju pārvietošanās ierobežošana.


Aicinām iedzīvotājus neuztraukties, redzot karavīru un zemessargu pārvietošanos pa pilsētas ielām un apkārtējiem ceļiem. Lūdzam ar sapratni izturēties pret iespējamajiem satiksmes kustības īslaicīgiem apgrūtinājumiem, kas var rasties sakarā ar militārās tehnikas pārvietošanos vai īslaicīgu kontrolpunktu un pārvietojamo šķēršļu izvietošanu. Šie šķēršļi nepiesārņo vidi un nebojā infrastruktūru. Teritorijas pēc mācībām tiks sakoptas.


Zemessardzes 2.Vidzemes brigāde izsaka pateicību tiem darba devējiem, kuri atbalsta savu darbinieku iesaistīšanos mācībās, tādējādi sekmējot Zemessardzes kaujas spēju paaugstināšanu un katra vietējā zemessarga profesionalitāti.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/44449

2019. gada 20. augustā, 14:23, Ķeguma novada jaunumi
kegumanovads.lv

Jaunākie komentāri

xa xa • 2019. gada 21. augustā, 18:09
Re, Ogres korumpants beidzot aizturēts! Laiks iebūrot arī abus džagas!
ха ха • 2019. gada 21. augustā, 07:34
Ха,ха,ха!
Info • 2019. gada 20. augustā, 15:23
Pasākumu drīkstēs droši filmēt un fotografēt.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet