Atgriezties pie raksta

Pirmajā Ķeguma novada atklātajā čempionātā strītbolā uzvar lielvārdieši – "Avotu Reprezent" Foto

29.augustā noslēdzās Ķeguma novada atklātais čempionāts strītbolā, kurā tika noskaidrotas rezultatīvākās komandas.

Par čempionāta uzvarētājiem kļuva "Avotu Reprezent" (Tomass Sparāns, Artūrs Pokšāns, Oskars Kūma, Madars Ozoliņš) no Lielvārdes. Jau pirms ceturtās kārtas lielvārdieši ar divām pirmajām un vienu otro vietu iepriekšējās trijās kārtās bija diezgan stabili pretendenti uz uzvaru. Tuvākie sekotāji "Kapara Naglas"  (Kristaps Rūde, Aigars Delvers, Ervins Torsters, Aigars Liepiņš) kļuva par vicečempioniem. Viņi līdz fināla mačiem bija iekrājuši divas otrās vietas un vienu uzvaru III kārtā.


Vislielākā intriga bija par 3.vietu, kur veiksme šoreiz bija komandas "Rembates Plostotājs" (Dainis Eižvertiņš, Kaspars Mudelis, Toms Vaišļa, Niks Šauva) sabiedrotā. Komanda līdzšinējās kārtās bija izcīnījusi divas 3.vietas.


Ceturtajā kārtā par godalgotajām vietām iesaistījās arī komanda "Vienmēr laikā" no Lielvārdes.


Ķeguma novada atklāto čempionātu strītbolā organizēja Ķeguma novada pašvaldība, sarūpējot kausus un dāvanas godalgoto vietu ieguvējiem – krekliņus, bumbas, dāvanu kartes no veikala "Elvi".


Ķeguma novada atklātais čempionāts strītbolā notika pirmo reizi. "Šogad Ķeguma Komercnovirziena vidusskolas basketbola laukumā līdzās jau esošajiem groziem tika uzstādīti vēl divi, tāpēc radās ideja sarīkot strītbola čempionātu. Idejas autors ir Ķeguma novada priekšsēdētāja vietnieks Kristaps Rūde, kurš pēdējā kārtā traumas dēļ nepiedalījās. Protams, vienmēr var vēlēties lielāku atsaucību.  Pirmajam čempionātam bija pieteikušās piecas komandas – no Ķeguma, Rembates, Lielvārdes un Ogres," saka Ķeguma novada pašvaldības sporta organizators Edgars Siliņš.


Ķeguma novada atklātais čempionāts strītbolā sākās 8.augustā un norisinājās ceturtdienās Ķeguma Komercnovirziena vidusskolas basketbola laukumā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/44544

2019. gada 30. augustā, 13:08, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet