Atgriezties pie raksta

Ķeguma komercnovirziena vidusskola uzsāk jauno mācību gadu

Vakar, visas Latvijas skolnieki uzsāka skolas gaitas jaunajā mācību gadā. Arī Ķeguma komercnovirziena vidusskola vakar svinējusi Zinību dienu. 

Ķeguma komercnovirziena vidusskolas rīts iesākās ar svinīgo pasākumu, kurā tika sveikti pirmklasnieki, vidusskolēni, pārējie skolas audzēkņi, skolotāji un vecāki.


"Ir sācies jauns mācību gads! Novēlu, lai tas ir pilnvērtīgs, radošs un veiksmīgs!" savā svinīgajā uzrunā skolniekus sveica skolas direktors Vladimirs Samohins. Savus laba vēlējumus izteica arī Ķeguma novada domes priekšsēdētājs Raivis Ūzuls: "Man ir liels gods sveikt jūs visus šajā Zinību dienā! Vēlos izteikt pateicības vārdus skolas direktoram par lielo ieguldīto darbu, kā arī vēlos novēlēt vecākiem izturību un pacietību pret saviem bērniem, jo tas ir īstais ceļš uz veiksmi."


Ķeguma komercnovirziena vidusskolas pedagogu rindas šogad papildinājuši vairāki skolotāji: matemātikas skolotāja Vija Miķelsone, Silvija Čevere, sākumskolas skolotāja Sabīne Veisa, pedagoģe Antra Grabažova, mūzikas skolotāja Inese Granovska,angļu valodas skolotāja Laima Januševska, vizuālās mākslas skolotāja Zane Zariņa, sākumskolas logopēde Iveta Puča, vēsturniece Signe Jana Rubīna. 


Pasākuma svinīgo daļu noslēdza ar Ķeguma komercnovirziena vidusskolas himnu, pēc tās, skolas direktors Vladimirs Samohins aicināja skolēnu vecākus uz sarunu "Skola 2030", kurā tika pastāstīts par jaunajiem pulciņiem- robotiku, vācu valodu, boksu, mācību gada plāniem, kā arī kopējo ilgtermiņa vīziju par skolas attīstību un turpmāko darbību.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/44561

2019. gada 2. septembrī, 19:21, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Listerins • 2019. gada 3. septembrī, 21:45
Savādāk nevar, par vēderu jādomā :)
kadiķoga • 2019. gada 3. septembrī, 20:27
Korupcijnovirziena vidusskola...

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet