Atgriezties pie raksta

Apbalvojums "Ķeguma novada lepnums 2019"

Ķeguma novada pašvaldība aicina ikvienu novada iedzīvotāju līdz 2019.gada 21.oktobrim pieteikt kandidātus, kuri ir veicinājuši Ķeguma novada izaugsmi un pilsētas, kā arī pagastu attīstību, cilvēku labklājību un novada atpazīstamību.

Apbalvojumu "Ķeguma novada lepnums" piešķir par sevišķiem nopelniem Ķeguma novada labā, kas var izpausties valsts, kultūras, zinātnes, saimnieciskajā vai sabiedriskajā darbā. Par īpašiem nopelniem uzskatāms gan atsevišķs izcils darbs, gan ilgstoša, priekšzīmīga un panākumiem bagāta darbība. Uz apbalvojuma saņemšanu var pretendēt gan Ķeguma novada iedzīvotāji, gan personas, kuras dzīvo citviet, bet viņu veikums ir tieši iespaidojis Ķeguma novadu.


Pieteikumus apbalvojuma saņemšanai aizlīmētā aploksnē ar norādi "Pieteikums 2019.gada apbalvojumam" var nodot Ķeguma Tautas namā (Ķeguma prospekts 4, Ķegums, Ķeguma novads, LV – 5020).


Elektroniski pieteikumus var sūtīt pa e-pastu: tautasnams@kegums.lv. Iesniegumā jānorāda apbalvojuma pretendenta vārds, uzvārds, nodarbošanās, pamatojums kandidatūras izvirzīšanai, nopelnu un sasniegumu apraksts, kā arī īsa informācija par iesniedzēju (vārds, uzvārds, dzīvesvieta, tālrunis, juridiskām personām jānorāda uzņēmuma nosaukums, reģistrācijas numurs un juridiskā adrese).


Apbalvojumu "Ķeguma novada lepnums" saņēmējus izvērtēs un apstiprinās Ķeguma novada domes Izglītības, kultūras un sporta komiteja. Apbalvojums tiks pasniegts Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltītā svētku pasākumā Ķegumā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/44717

2019. gada 17. septembrī, 16:40, Ķeguma novada jaunumi
kegumanovads.lv

Jaunākie komentāri

No kura kantora... • 2019. gada 29. septembrī, 16:21
...tā "slavenā "Ilze te uzradusies? Klīst tādas nevalodas, ka šamā Rīgā nolaidusi uz grunti vienu sporta skolu, bet te
Vilhelmīne • 2019. gada 29. septembrī, 12:37
Pensiki ir izvirzījuši I.Kantori Ķeguma lepnumam,ko viņa ir tādu paveikusi nepareizi kājas cilājot večiņam.Vai tiešām mums nav vietējo inteliģences pārstāvju-vietējo iedzīvotāju,tad labāk virzīt romu tautības ilgadējo sētnieci,kura godprātīgi veic savu darbu!!!....
Andris • 2019. gada 18. septembrī, 19:16
Nav vecajam džagam konkurentu uz lepno tituli, nav. Tik ilgus gadus vienam pārvaldīt Ķeguma novadu, pie tam neesot pat deputātos - kaut kas nebijis citur Latvijā! Tas tik ir ko vērts!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet