Atgriezties pie raksta

Rembatē Tradīciju zāle pārtop par tautas namu

Ēkai, ko līdz šim rembatieši sauca par Rembates pagasta pārvaldi, mainīts nosaukums un funkcijas. Turpmāk rembatiešiem Ķeguma novada pašvaldības sniegtie pakalpojumi tiks nodrošināti centralizēti – caur Ķeguma novada domi, tādējādi paātrinot nepieciešamo darbu procesu.

26.septembrī no plkst.15.00 – 18.00 ikviens Rembates pagasta iedzīvotājs ir aicināts doties uz tautas namu, lai personīgi tiktos pieņemšanā pie Ķeguma novada domes priekšsēdētāja Raivja Ūzula. Priekšsēdētāju satikt Rembatē būs iespēja katru ceturtdienu pēc iepriekšēja pieraksta pie domes sekretāres. Pieteikties pieņemšanai var zvanot uz tālr. 65055439.


Arī kultūras joma Rembates pagastā varēs attīstīties vēl straujāk. Tautas nama vadītāja Liene Lazdiņa ir saviļņota par pārmaiņām, jo tagad rembatieši varēs doties uz tautas namu, nevis tikai Tradīciju zāli. 


Drīzumā kultūras dzīvi Rembatē papildinās arī āra lapene, kas novietota aiz tautas nama ēkas. Tā būs kā neliela estrāde, kurā varēs uzstāties mākslinieki dažādos pasākumos.


Rembates Tautas namā turpina darboties Ķeguma novada bibliotēkas Rembates bibliotēka un Latvijas Pasts. Pasta darbinieks Rembatē atrodas katru darba dienu no plkst.12.00 – 13.00.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/44743

2019. gada 21. septembrī, 08:04, Ķeguma novada jaunumi
www.kegumanovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet