Atgriezties pie raksta

Rembatē atklāj Klientu apkalpošanas centru Foto

19.septembrī Rembates Tautas namā tika atklāta Valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra (VPVKAC) filiāle Rembatē. 

Pie speciālistes Ritas Birkenfeldes iedzīvotāji var vērsties, lai pieteiktu pakalpojumu klātienē deviņām valsts iestādēm (Valsts ieņēmumu dienesta, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, Nodarbinātības valsts aģentūras, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Uzņēmumu reģistra, Lauku atbalsta dienesta, Valsts zemes dienesta, Valsts darba inspekcijas, Lauksaimniecības datu centra un drīzumā arī Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas pakalpojumiem, kā arī pašvaldības pakalpojumiem), konsultētos par e-pakalpojumiem portālā www.latvija.lv, saņemtu praktisku palīdzību darbā ar datoru, internetu un eID kartes lasītāju, e-adrese izveidošanā, kā arī iegūtu informāciju par tuvāko valsts iestāžu reģionālo struktūrvienību, tās darba laikiem un pieteikšanās kārtību.


Ķeguma novada VPVKAC vadītāja Dace Skrīvele ir gandarīta par to, ka novadā darbojas jau trīs valsts un pašvaldības vienotie klientu apkalpošanas centri – gan Ķegumā un Birzgalē, gan tagad arī Rembatē - un aicina Rembates pagasta iedzīvotājus izmantot piedāvātos pakalpojumus tuvāk savai dzīvesvietai.


Apsveikt Rembates Tautas nama vadītāju Lieni Lazdiņu un Ritu Birkenfeldi bija ieradies Ķeguma novada domes priekšsēdētājs Raivis Ūzuls: "Ir pienācis ilgi gaidītais mirklis, kad arī Rembatē mēs esam atklājuši Valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centru. Līdz ar to rembatieši pakalpojumus var saņemt ļoti tuvu savām mājām un vairs nav jādodas uz Ķegumu vai Ogri, jo valsts un pašvaldību pakalpojumus var saņemt tepat – Rembatē. Novēlu veiksmi un izturību gan tautas nama vadītājai, gan VPVKAC speciālistei!"

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/44744

2019. gada 22. septembrī, 08:18, Ķeguma novada jaunumi
www.kegumanovads.lv

Jaunākie komentāri

>Ilze • 2019. gada 27. septembrī, 18:19
Viņš ir garā nabags.
Ilze • 2019. gada 27. septembrī, 17:22
Vai tiešām džagulēns ir nabags palicis,ka ieradies savalkātā un nospeķotā žaketē- būtu dāmu sabiedrībā apģērbies pieklājigi!!!
krugergisele6@gmail.com • 2019. gada 25. septembrī, 17:45
MĒS ESAM BANDĪTI, KRĀPJAM UN APŠMAUCAM MUĻĶUS! APKRĀPŠANU GARANTĒJAM 24 STUNDU LAIKĀ LAI KUR JŪS ATRASTOS, ITĀLIJĀ VAI LIETUVĀ, LATVIJĀ TĀPAT!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet