Atgriezties pie raksta

Ķeguma novada pašvaldība atbalsta novadnieka Laura Valtera dzejoļu krājuma izdošanu Foto

1.oktobrī Ķeguma Tautas namā notika Dzejas vakars kopā ar komponistu, dziedātāju un dzejnieku Lauri Valteru, kuram nupat iznācis pirmais dzejoļu krājums "Visumā Veidoti Vārdi".

Pasākums Ķeguma Tautas namā bija īpašs, jo Ķeguma novada pašvaldība atbalstījusi grāmatas izdošanu.


"Ar Ķeguma novada pašvaldību man jau izveidojusies laba sadarbība vairāku gadu garumā. Esmu piedalījies dažādos pasākumos – muzicējis un dziedājis, kā arī pirms diviem gadiem vadījis Ķeguma novada svētkus. Izstāstīju savu ideju, un pašvaldība nolēma atbalstīt manas grāmatas izdošanu. Atbalsts izpaužas tādējādi, ka pašvaldība iegādājas 50 manas sarakstītās grāmatas, kas tālāk nozīmīgos brīžos tiks dāvinātas novada cilvēkiem un viesiem," stāsta Lauris Valters. 


Grāmatas izdošanu tādā pašā veidā atbalstījusi arī Brocēnu novada pašvaldība. Brocēni ir Laura Valtera dzimtā pilsēta. Kaut gan Ķeguma novadā Lauris kopā ar ģimeni dzīvo jau ilgāku laiku, tikai šogad viņš kļuvis par īstenu novada iedzīvotāju ar deklarētu dzīvesvietu. 


Lauris ir diplomēts politologs, taču šajā jomā nekad nav strādājis. "Esmu dziedājis, spēlējis un, tagad jau var redzēt, ka arī dzejojis," atklāj Lauris. "Tajā pašā laikā zināšanas politoloģijā veicinājušas manu radošo darbību, paverot plašāku skatu uz notikumiem, lietām, ļaujot dziļāk un pamatīgāk izprast politiskos un sociāli ekonomiskos procesus sabiedrībā."


Pasākumā Lauris lasīja dzejoļus no savas pirmās grāmatas, kā arī atskaņoja sava tēva – komponista Egona Valtera – un arī savas dziesmas no albuma "Mirklī ieklausies". Dziesmu albums (arī pirmais), iznāks 8.oktobrī.


Pēc tikšanās varēja iegādāties Laura Valtera dzejoļu krājumu un saņemt autogrāfu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/44831

2019. gada 2. oktobrī, 11:09, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet