Atgriezties pie raksta

Ķeguma novada pensionāri devās pieredzes apmaiņā uz Jaunpili

Jau kopš biedrības dibināšanas Ķeguma novada pensionāru biedrībai izveidojusies laba sadarbība ar kaimiņu organizācijām Aizkrauklē un Skrīveros.

Šoreiz, četras Ķeguma novada pensionāru biedrības pārstāves devās uz Kurzemes pusi, lai tiktos ar Jaunpils pensionāru biedrības pārstāvjiem. Tas bija radošs, izglītojošs pasākums. Jaunpils pensionāru biedrības vadītāja Austra Sipeniece pastāstīja par savu biedrības darbību. Mūs visvairāk pārsteidza ciešā sadarbība ar pašvaldību un visām Jaunpils novadā esošajām nevalstiskajām organizācijām gan jauniešiem, gan vidējai paaudzei. Darbs notiek dažādos projektos, kur apgūst valodu, veselības mācību, psiholoģijas pamatus un vēl citas interesantas lietas. Ar lielu aizrautību par savu darbu stāstīja Amatu mājas saimniece, kas pati saka, ka viņas hobijs sakrīt ar darbu. Un tas jau ir tas, kas dod spārnus lidojumam… Segas, galdauti un citas interesantas austas lietas, krelles, adījumi, keramika, koka izstrādājumi un vēl un vēl. Te patiešām katrs var atrast savām interesēm atbilstošu nodarbi. Seniori ir aktīvi pašdarbnieki. Piedalās savas dzīves vietas labiekārtošanas darbos. Jāsecina - viņi cenšas būt visur, kur tas ir viņiem pa spēkam.


Neizpalika sarunas par aktualitātēm, - pašvaldības atbalsts un sadarbība, pensiju jautājumi, reģionālā reforma, pašu senioru aktivitāte u.c. Tā nemanot pagāja diena un palika neapskatīta pils un tikšanās ar mūkiem, bet…kaut kas jau jāatstāj citai reizei.


Labi vārdi ceļamaizei: "Iemācīties labas lietas, uzdāvināt tās citiem un pēc tam aiz laimes atpūsties!"


Ar domās sakārtotām idejām savai turpmākai darbībai novadā, Ķeguma novada seniori atgriezās mājās.


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/44837

2019. gada 3. oktobrī, 10:27, Ķeguma novada jaunumi
kegumanovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet