Atgriezties pie raksta

Ķeguma novada domē deputāta pienākumus sācis pildīt Jānis Siliņš

No "Latvijas Zemnieku Savienības" saraksta ievēlētā deputāte Rita Reinsone, personisku iemeslu dēļ, ar šā gada 22.oktobri beidza pildīt deputāta pienākumus.

Saskaņā ar Republikas pilsētas domes un novada domes deputāta statusa likumu, Ritas Reinsones vietā stājās nākamais kandidāts, kurš ieguvis lielāko balsu skaitu no "Latvijas Zemnieku Savienības" saraksta – Jānis Siliņš.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/45105

2019. gada 31. oktobrī, 17:30, Ķeguma novada jaunumi
www.kegumanovads.lv

Jaunākie komentāri

Ilze • 2019. gada 14. novembrī, 17:55
Tas ir labs čalis,lai iepazīstas labi ar Ķegumu,līkkāju šaikai pienaks gals!
Vilhelmīne • 2019. gada 3. novembrī, 12:24
Reinsones kundzi džagas&banda izēda no amata un arī no deputātu sastāva, jo viņa, atšķirībā no citiem Birzgales deputātiem-malkas klučiem, bija aktīva darbu darītāja ar savu viedokli un redzējumu. Tādi cilvēki vecajam līkkājim un viņa šaikai nepatīk. Tagad nu vietā ir tāds pajoliņš, kas džagiem pa kājām nemaisīsies.
ex.birzgalietis • 2019. gada 1. novembrī, 14:39
Jānim Siliņam ar Birzgali un Ķeguma novadu vairs nav nekāda sakara. Labi pazīstu ģimeni arī māsu Līgu. Tas ka viņš ir Helmaņa cilvēks tas ir fakts. Kalpos Helmanim līdz pēdējam. Ja ievēlēs un visticamāk ka ievēlēs par jaunā novada deputātu, tad Helmanis viņu 100% ieliks par atbildīgo Ķeguma teritorijai. Ūzuļiem pat ja ievēlēs uz Helmaņa atbalstu nav ko cerēt. Helmanis ir pietiekami gudrs lai saprastu ka uz Ūzuļiem paļauties nevar, var uzmest, kā arī džagu klans aiz viņa muguras taisīs visvisādas šeftes. Bet uz Siliņu var paļauties, jo būtībā Jānis ir ļoti bailīgs un neizlēmīgs cilvēciņš. Tādi cilvēciņi savu šefu-saimnieku nenodod. Viņi ir ideāli kalpi kā reiz radīti pazemīgai kalpošanai.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet