Atgriezties pie raksta

Par labdarības izsolē iegūtajiem līdzekļiem Ziemassvētkos iepriecinās SAC "Senliepas" iemītniekus Foto

Sestdien, 9.novembrī, Ķeguma Tautas namā norisinājās Lielā Rudens izsole, ko organizē Starptautiskais soroptimistu klubs "Ogre-Ķegums". 

Labdarības izsoles divas reizes gadā jau kļuvušas par tradicionālu pasākumu. "Šis ir viens no ilgtspējīgākajiem kluba īstenotajiem projektiem, kas aizsākās pēc manis iegūtās pieredzes Anglijā, kur notiek līdzīgas izsoles. Sākotnēji izsole tika organizēta manās mājās, bet nu tā kļuvusi par sabiedrisku pasākumu," atklāj Starptautiskā soroptimistu kluba "Ogre-Ķegums" prezidente Ināra Vītola. 


Izsolē gūtie līdzekļi tiek novirzīti labdarības mērķiem – sniegta palīdzība ar ļaundabīgu audzēju sirgstošam slimniekam, atbalstīta konstruktoru iegāde un ekskursiju organizēšana skolēniem.


Pagājušā gada Pavasara izsolē savāktā nauda tika ieguldīta vērienīgā un paliekošā projektā. Latvijas simtgadē tapa dāvana Ķeguma novadam – vides objekts. Uzraksts "ĶEGUMS" novietots Ķeguma pilsētas parkā un iepriecina ikvienu tā apmeklētāju.


"Šogad esam nolēmuši iepriecināt Sociālās aprūpes centra "Senliepas" iemītniekus ar Ziemassvētku dāvanām, kuras viņi paši varēs izvēlēties. Jau ir sagatavotas glītas kartītes, kurās katrs iemītnieks, varēs ierakstīt, ko viņš vēlas saņemt Ziemassvētkos. Esiet dāsni!" izsoles dalībniekus aicināja I.Vītola.


Izsoles dalībnieki atsaucās aicinājumam, atverot savas sirdis un makus, lai iegādātos dažādas sadzīvei un atpūtai noderīgas lietas - sākot ar kafijas krūzītēm un beidzot ar klavierēm.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/45186

2019. gada 9. novembrī, 19:19, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet