Atgriezties pie raksta

Ķeguma Tautas nama popgrupa "Sienāži" uzstāsies Jūrmalā

2. septembrī Jūrmalā norisinājās starptautiskais jauno izpildītāju konkurss/ festivāls "KidsFun 2019", kurā pirmo reizi savus vokālos talantus devās parādīt Ķeguma Tautas nama popgrupa "Sienāži" – lielā grupa ar dziesmu "Šūpļa dziesma" un vidējā grupa ar dziesmiņu "Kas dzīvo tanī pusē?". Spēcīgā konkurencē "Sienāži" pierādīja sevi ar ļoti labu sniegumu un abas grupas ieguva godalgotās pirmās vietas.

Šī festivāla mērķis ir jauno talantu atklāšana, radošās komunicēšanas iespējas izveidošana, iepazīšanās ar citu valstu nacionālo kultūru un mākslu. Piedalīties konkursā tiek aicināti dalībnieki no dažādām pasaules valstīm. Dalībniekiem ir brīnišķīga iespēja parādīt sevi uz skatuves, iekarot skatītāju simpātijas, saņemt speciālistu novērtējumu, izveidot jaunos radošos kontaktus un iegūt daudz jaunu draugu.


Par iespēju piedalīties konkursā "Sienāži" saka paldies popgrupas vadītājai Sarmītei Viļumai, Ķeguma novada domei, kā arī atsaucīgajiem vecākiem, kuri aizvizināja uz konkursu un juta līdzi saviem lolojumiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/45223

2019. gada 14. novembrī, 08:51, Ķeguma novada jaunumi
kegumanovads.lv

Jaunākie komentāri

Andris • 2019. gada 15. novembrī, 16:04
Kāpēc džagulēns padzina ilggadējo un talantīgo "Sienāžu" vadītāju? Laikam negribēja kopā ar džagulēnu parakstīt kādu viltotu dokumentu, tāpēc arī Birzgales Tautas nama vadītāju padzina. Jā, nelaimīgais Ķeguma novads ar tādu pašvaldību. Džagu banda rullē! Jācer, ka pēc AT reformas šos mūdžus ieslaucīs mēslainē.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet