Atgriezties pie raksta

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina Ķeguma novada iedzīvotājus uz tikšanos

3.decembrī plkst.18.00 Ķeguma Tautas namā iedzīvotājiem būs iespēja iepazīties ar pašvaldību reformas mērķiem un īstenošanas gaitu, kā arī sagaidāmajiem sabiedrības ieguvumiem pēc reformas pabeigšanas.

Tāpat diskusijas dalībnieki varēs noskaidrot būtiskāko par turpmāko pakalpojumu pieejamības nodrošināšanu un attīstības perspektīvām savā teritorijā, kā arī izteikt savu viedokli un priekšlikumus.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/45297

2019. gada 23. novembrī, 00:59, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Tā Tā • 2019. gada 24. novembrī, 19:31
Mēs taču esam tik bagāti ka varam rīkot teritorialo reformu katrus desmit gadus Zalāns to izdarīja arī ar noluku ka iedzīvotāji bus ieguvēji bet ināca čiks
Juris • 2019. gada 23. novembrī, 13:55
Solītā AT reforma atgriezīs valsts teritorijas sadalījumu aptuveni savās vēsturiskajās robežās. Tāds teritorijas sadalījums pastāvēja ar nelielām izmaiņām jau no cara laikiem, tāds apmēram tas bija arī Latvijas brīvvalsts laikā un padomju okupācijas gados. Nedaudz mainījās tikai nosaukumi, ķa apriņķis uz rajonu, pagasts uz ciema padomi. To visu nojauca zagļu banda ar segvārdu "tautas partija" kārtējos šķēles&co iedzīvošanās nolūkos. Ja iecerētā reforma izdosies, tad atkal atgriezīsies iedzīvotājiem sen ierastais valsts AT sadalījums ar vecajām apriņķu/rajonu pilsētām centrā.
īsa atmiņa • 2019. gada 23. novembrī, 10:24
motivācija savienoties ir tāda pati kā pirms tam dalīties?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet