Atgriezties pie raksta

Starptautiskajā izstādē "Balttour" pirmoreiz prezentēs Ķeguma novadu

Ķeguma novads pirmo reizi piedalīsies starptautiskajā tūrisma izstādē-gadatirgū "Balttour 2020", kas ir apmeklētākais un nozīmīgākais notikums Baltijas valstu tūrisma nozarē.

Izstāde  norisināsies no 31. janvāra līdz 2. februārim Ķīpsalas izstāžu centrā divās tematiskajās hallēs – "Atklāj pasauli!" un "Apceļo Latviju!".


Ķegumam iespēja piedalīties šāda veida pasākumā ir pateicoties sadarbībai projektā "Apkārt Rīgai – vienots tūrisma piedāvājums", kas tiek īstenots Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā "Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība".


Projektā iesaistītas Rīgas apkārtnes vietējās rīcības grupas, novadu pašvaldības un tūrisma pakalpojumu sniedzēji. Projekta aktivitātes paredz veicināt Rīgas apkārtnes novadu kā tūrisma reģiona atpazīstamību. 


Zem vienota  tūrisma reģiona atpazīstamības zīmola - EXIT Rīga,  kopīgu interaktīvu tūrisma karti, mājaslapu, novadu uzņēmējiem, citiem jaunumiem un pārsteigumiem, "Balttour" izstādē savus novada tūrisma piedāvājumus, vietas, objektus un atpazīstamību veidos 11 novadu pašvaldības, kuru skaitā ir arī Ķegums. Pievienosies arī Pierīgas vietējās  rīcības grupas.


Šajā izstādē un turpmākajās aktivitātēs varēsim parādīt to ar ko mēs lepojamies – mūsu vērtības, cilvēkus, uzņēmējus, vietas, objektus, piedāvājumus. 


"Balttour" tūrisma izstādē kopā ar Ķeguma novada pašvaldības uzņēmējdarbības un tūrisma speciālistu novadu pārstāvēs arī viens no mūsu uzņēmējiem – SIA CADE, kas gatavo ēteriskās eļļas, hidrolātus – tonikus, skrubjus un tējas. 


Kopumā 2020.gads tūrisma sezonai Ķeguma novadā būs aktīvs, jo ir paredzētas dažādas tūrisma aktivitātes, piemēram, velo-foto orientēšanās sacensības un jauna Ķeguma novada tūrisma ceļveža izdošana.


Informāciju sagatavoja Ķeguma novada pašvaldības projektu vadītāja ar specializāciju uzņēmējdarbības un tūrisma attīstībā Ieva Vējone

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/45785

23. janvārī, 11:39, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet