Atgriezties pie raksta

Ķeguma novada pašvaldība izsludina projektu konkursu

Ķeguma novada pašvaldība izsludina 2020.gada Iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas projektu konkursu.

Konkursam 2020.gadā ir noteikts virsmērķis: Publiskās infrastruktūras labiekārtošana Ķeguma novadā, kas nosaka arī šī gada prioritāti mērķa sasniegšanai: dzīves fiziskās un sociālās kvalitātes uzlabošana (piemēram, sabiedrībai svarīgas teritorijas labiekārtošana, kādas visiem nozīmīgas ēkas, telpas remontdarbi, sporta laukuma, bērnu rotaļu laukuma ierīkošana u.tml.).


Maksimālais finansējuma apmērs, kuru var piešķirt vienam projektam, ir 4000,00 (četri tūkstoši) euro. Līdzekļus projektu realizācijai piešķir konkursa kārtībā. Atbalsta intensitāte ir 100 procenti no projekta attiecināmo izmaksu kopsummas, bet ne vairāk kā 4000,00 euro vienam projektam.


Projektu iesniegumus var iesniegt no 2020.gada 2.marta līdz 2020.gada 1.aprīļa plkst. 17:00 Ķeguma novada pašvaldībā, Lāčplēša ielā 1, Ķegums, LV-5020.


Projekti jāīsteno laika posmā no 2020.gada 1.maija līdz 2020.gada 31.oktobrim.


Konkursā var piedalīties projekti, kuru realizācija notiek Ķeguma novadā, un kuru rezultāti ir sabiedrisks ieguvums Ķeguma novadam, vai projekta rezultātu ieguvēji būs Ķeguma novada iedzīvotāji.


Konkursā var piedalīties fiziskas un juridiskas personas, kas deklarētas vai reģistrētas Ķeguma novada teritorijā, ar ne vairāk kā 3 projektiem, ja tie atbilst konkursa mērķim. 


Konkursā kā projekta ierosinātājs nevar piedalīties pašvaldība vai tās iestāde. Projektu konkursa komisija nepieņem un neizskata pieteikumus no pretendentiem:


1. Kuriem ir nodokļu parādi;


2. Kuriem ir nenokārtotas līgumsaistības ar pašvaldību. 


Sagatavojot projektu pieteikumus, lūdzam rūpīgi iepazīties ar  “Ķeguma novada pašvaldības iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas projektu konkursa nolikuma” (apstiprināts ar Ķeguma novada domes 2019.gada 13.marta lēmumu Nr.KND1-3/19/78) prasībām. Nolikumu var saņemt un ar to iepazīties Ķeguma novada pašvaldības valsts un pašvaldību vienotajā klientu apkalpošanas centrā, tālrunis: 65038883, 25746001, e-pasts: dome@kegums.lv, kā arī pašvaldības mājas lapā.


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/45788

23. janvārī, 13:16, Ķeguma novada jaunumi
kegumanovads.lv

Jaunākie komentāri

projektieris • 23. janvārī, 13:48
Es ir izštukojs tād laip no diviem dēļiem pār pa sūdgrāv kas iztek caur ozol iel. Va tāds projekts ar varēt noģeldēt, ko? un man pa to samaksās?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet