Atgriezties pie raksta

Biedrības tikšanās ar speciālistiem

Birzgales pensionāru biedrības “Viršu laiks” seniori interesējās par jaunumiem sociālajos jautājumos.

Tāpēc nolēmām uzaicināt ciemos uz sapulci Ķeguma novada sociālā dienesta vadītāju Vitu Kalniņu. Diskusija izvērtās interesanta. V.Kalniņa pastāstīja par dažādiem pabalstiem un par to, kuri iedzīvotāji var tos saņemt. Guvām informāciju par medicīniskā transporta pakalpojumiem novadā, par to kā atsevišķos gadījumos var saņemt aprūpi mājās. Sapulces dalībnieki interesējās arī par sociālās aprūpes pansionātiem – par iedzīvotāju ievietošanu, par pakalpojuma cenām. Turpmāk par sev interesējošiem šāda veida jautājumiem, pēc palīdzības vērsīsimies pašvaldības sociālajā dienestā.


Šajā pensionāru biedrības sapulcē piedalījās arī mūsu Birzgales pagasta pārvaldes vadītāja Solvita Pikaļeva. Protams, šajā sakarā jautājumu daudz. S.Pikaļeva pastāstīja par jaunumiem mūsu pagastā, par to, kas paredzēts nākotnē. Ļoti noderīgas pašreiz ir dažādās vietās izvietotās kastes ar smiltīm, kaisīšanai slidenā laikā. Gan pie pagasta pārvaldes ēkas, gan pie centra miskastēm, tagad novietoti konteineri atkritumu šķirošanai. Birzgales centrā atsevišķās vietās tiks uzstādīts jauns apgaismojums un vasarā sirdi priecēs jauni apstādījumi. Tika diskutēts jautājums par apkuri, bet šeit mums pašiem jāsaprot, ka visās mājās temperatūra nebūs vienāda. Iedzīvotājus satrauc smagā transporta plūsma (baļķu vedēji) cauri centram. Nepatīkamākais ir tas, ka pazūd atļautā svara ceļa zīmes, un tāpēc šis transports var braukt ar lielām, pilnām kravām. Sapulces dalībnieki izteica, ka atsevišķās vietās centrā pie daudzdzīvokļu mājām būtu jāizveido “guļošie policisti”. S.Pikaļeva paskaidroja, ka par šo jautājumu jau ir domāts.   


Sasāpējušu jautājumu daudz un līdz ar to  turpmāk darba arī daudz. Paldies V.Kalniņai un S.Pikaļevai par piedalīšanos Birzgales pensionāru biedrības “Viršu laiks” rīkotajā pēcpusdienā. Centīsimies visi kopā uzlabot mūsu sadzīves apstākļus ikdienā un atbalstīsim viens otru!


Sapulces dalībnieku vārdā A.Grašiņa


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/46008

12. februārī, 13:34, Ķeguma novada jaunumi
kegumanovads.lv

Jaunākie komentāri

Ramona • 12. februārī, 15:05
Birzgales pensionāru biedrībai laiks mainīt nosaukumu no "Viršu laiks" uz "Skuju laiks".

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet