Atgriezties pie raksta

Noslēdz sadarbības līgumu ar zemessardzi

19.februārī Ķeguma novada domē bija ieradies Zemessardzes 54.inženiertehniskā bataljona komandieris Ainārs Rauza, lai tiktos ar Ķeguma novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieku Kristapu Rūdi un izpilddirektori Aneti Tomsoni.

Starp Ķeguma novada pašvaldību un Zemessardzi tika noslēgts sadarbības līgums, un šajā tikšanās reizē puses pārrunāja tā praktiskos soļus un rīcības plānu turpmākai sadarbībai, savstarpēja atbalsta sniegšanai un kopīgu pasākumu rīkošanai.


Līgums noslēgts, lai Ķeguma novadā nodrošinātu civilmilitāro sadarbību visaptverošās valsts aizsardzības ietvaros – sabiedrisko kārtību un drošības garantēšanu, atbalstu sabiedriskās kārtības un drošības nodrošināšanā pašvaldības organizētajos publiskos izklaides un svētku pasākumos, militāro mācību rīkošanu pašvaldības teritorijā u.c. pasākumus.


Ķeguma novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Kristaps Rūde: “Vēlos izteikt pateicību Zemessardzes 54.inženiertehniskā bataljona komandierim A.Rauzam par profesionalitāti un inovatīvo skatījumu veidojot sadarbību ar Ķeguma novada pašvaldību, kas ņemot vērā abu pušu iespējas var sniegt pozitīvu rezultātu - daudz plašākā nozīmē arī raugoties tālejošāk. Zemessardzes atvērtība un sniegtais atbalsts Ķeguma novada pašvaldībai ir ievērojams. Ceru, ka Ķeguma novada pašvaldības izpratne un turpmākās vīzijas, sadarbojoties ar Zemessardzi, spēs sniegt abpusēju gandarījumu un savstarpēju cieņu ilgtermiņā.”

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/46120

21. februārī, 18:18, Ķeguma novada jaunumi
kegumanovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet