Atgriezties pie raksta

Ķeguma novada pārstāvjiem triumfs dambretē

No 20. līdz 23. februārim notika Latvijas Čempionāts 64 lauciņu dambretē, kurā piedalījās gan sievietes, gan vīrieši. Katrā turnīrā piedalījās 10 dalībnieki, un kā stāsta organizatori, tik interesants Latvijas Čempionāts sen nav noticis.

Latvijas čempionātā 64 lauciņu dambretē Ķeguma novadu pārstāvēja Guntis Valneris, Antra Valnere un perspektīvais jaunietis - Gunārs Gribuška.


Pēc intensīvām cīņām Guntis Valneris ieguva 8 uzvaras un 1 neizšķirtu, Antra Valnere – 5 uzvaras un 4 neizšķirtus, Gunārs Gribuška – 3 uzvaras, 5 neizšķirtus un 1 zaudējumu pret Gunti Valneri.


Vīriešu konkurencē cīņa par godalgām bija nopietna, izņemot Gunta Valnera dominanci, kurš par Latvijas čempionu 64 lauciņu dambretē kļuvis jau 8. reizi. Guntars Purviņš ieguva otro vietu, savukārt trešo – Gunārs Gribuška. Sieviešu konkurencē pēc gada pārtraukuma titulu atguva Regīna Piroņena, otrajā vietā atstājot Antru Valneri, un trešajā – Jeļenu Tkačenko.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/46189

26. februārī, 18:57, Ķeguma novada jaunumi
kegumanovads.lv

Jaunākie komentāri

>Rembates pagasts • 27. februārī, 08:28
Nākamgad džagu mafijas valdīšanai beigas. Ne jau velti džagulēns vēl spirinājas un dikti grib apvienoties ar Lielvārdi, sak, varbūt tad vēl ir izredzes palikt pie siles, jo lielajā Ogres novadā visādus sīkmaņus pie leksēšanas klāt nelaidīs, tur jau ir sava mafija.
Rembates pagasts • 26. februārī, 21:54
Nesapratu kopš kura laika džagu mafija finansiāli atbalsta Ķeguma dambretistus? Cik zinu abiem džagām viens moto – VISU VISU TIKAI MAN UN MAN !!!!!!!!!! Neticu, ka džagulēns no pašvaldības naudas lādes kaut ko atlicina dambretistiem. Kādreiz Griņevičam par Rembates bērniem maksāja, bet tad naudu atņēma un dambretes pulciņu likvidēja.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet