Atgriezties pie raksta

Ķeguma Komercnovirziena vidusskolas divpadsmitie saņem skolas piederības zīmi – žetonu Foto

Žetonvakars Ķeguma Komercnovirziena vidusskolā aizvadīts ar lielisku izrādi pēc Eriha Kestnera stāsta "Punktiņa un Antons" motīviem, apsveikumiem un - pats svarīgākais – žetonu pasniegšanu.

12.klases skolēni, kuri jau pavisam drīz kļūs par skolas absolventiem, žetonus kopā ar laba vēlējumiem saņēma no direktora Vladimira Samohina rokām.


"Šis ir brīdis, kad mēs varam padalīties atmiņās, pasapņot par nākotni un padomāt, ko darīt tālāk," sacīja V.Samohins. "Es vēlos pateikt, ka dzīvē ir lietas, ko nevajadzētu aizmirst, – laiks, pateiktie vārdi un iespējas. Laiks nekad neatgriežas, pateiktie vārdi citreiz var būt sāpīgi, citreiz emocionāli, tāpēc vienmēr domājiet, pirms runājat, un nekad nepalaidiet garām savas iespējas. Lai jums pārdomāta un veiksmīga ir katra šīs dzīves diena!"


Tradicionāli Žetonvakaram 12.klase iestudē izrādi, ko velta saviem skolotājiem, vecākiem un draugiem. 


Iestudējuma galvenā vērtība ir tā, ka tajā piedalās viss klases kolektīvs. Kopā ar savu saimnieku – Jāni Vasseru – izrādē organiski iekļāvās arī mini taksis Niko.  


Punktiņa, Antons un citi izrādes tēli katram atgādināja par galvenajām vērtībām dzīvē. Tā ir dziļi cilvēciska izrāde. Tādi ir arī šī gada divpadsmitie – divpadsmit meitenes un pieci puiši. Klases audzināja Anna Paltere viņus dēvē mīļvārdiņā – par cukurdūkulīšiem.


Audzinātāja vēlēja saviem cukurdūkulīšiem, ja viņi dzīvē izdara labu darbu – to tūlīt aizmirst, savukārt būt pateicīgiem par maziem un lieliem darbiem, ko citi cilvēki dara viņu labā.


Tādu cilvēku ir ļoti daudz – skolotāji, vecāki. A.Paltere atzina, ka viņas audzināmās klases vecāki saviem bērniem iemācījuši ļoti vērtīgu īpašību – cilvēcību, kas novērojama ikdienā un kopīgajos ar klases kolektīvu piedzīvotajos notikumos. 


Savukārt skolas direktors uzteica klases audzinātājas profesionalitāti, kā arī pauda cerību, ka viņa arī turpmāk, ja būs nepieciešams, uzņemsies klases audzināšanu.


Ķeguma novada pašvaldības izglītības speciāliste Sandra Civča aicināja 12.klases skolēnus lepoties ar piederību Ķeguma Komercnovirziena vidusskolai un teica paldies par lielisko izrādi: “Es tiešām guvu lielu prieku, skatoties  uz jūsu meistarīgajām aktiera dotībām, baudīju mizanscēnas, daudzos rekvizītus un dažādas citas lietas. Jūs mani ļoti iepriecinājāt! Šajā reizē es gribētu, lai jūs ļoti skaļi aplaudētu savam režisoram – skolotājam Artūram Ābolam!” 


Divpadsmitos šajā nozīmīgajā dienā 10. un 11.klašu vārdā sveica 11.klases skolēni, novēlot topošajiem absolventiem veiksmi, panākumus un katram dāvinot mūžības, mīlestības un gudrības simbolu – ābolu.


Topošie absolventi pateicās skolotājiem un klases audzinātājai, dāvinot viņai bilžu rāmīti ar kolektīva fotogrāfiju. "Tas nav liels, bet mīļāka uz pasaules mums nav. Mēs vienmēr būsim jums blakus un apliecināsim, cik daudz jūs mums nozīmējāt," atklāja divpadsmitie.


Pēc svinīgā pasākuma visi steidza iemūžināt šo neizmirstamo mirkli fotogrāfijās.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/46211

29. februārī, 10:54, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

kaktu dakters • 5. martā, 14:06
Dakteri paglābs no koronavīrusu, bet kas mūs paglābs no sēmuškiniem un džagiem?
ex- deputāts • 4. martā, 10:26
Nezinīšiem derētu atgādināt kā patiesībā bija ar Semušku. Iepriekšējā sasaukumā kad Semuškins vēl nebija deputāts ,viņš konfliktēja ar džagulēnu un veco džagu. Džagulēns pat gribēja viņu izmest no pilsētas –lai iet no kurienes nācis. Bet kad Vovočku ievēlēja par deputātu, džagas saprata, ka ar ienācēju vajag sadzīvot, jo Semuškas balss nepieciešama varas noturēšanai un galvenais, ka Vova ir tāds pats kā viņi –prasts zaglis ,kas māk labi dzīvot uz pašvaldības rēķina, un spēj lieliski apmuļķot vientiesīgi-stulbo Ķeguma vēlētāju ,jo īpaši pensionārus, sasolot par ievēlēšanu visvisādus debess brīnumus-labumus. Vienvārdsakot noderīgs kadrs! Tā kā drīz būs vēlēšanu laiks ,tad vēlēsim mūsu mīļo Semuškinu par deputātu, tāpat kā džagulēnu, atkal un atkal un tā līdz mūža beigām.
>absolvents • 4. martā, 08:44
To!ties skolā ir no pelniem bagāts direktors - sēmuškins

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet