Atgriezties pie raksta

Tomē aizvadīts pirmais brīvdabas kino pasākums Foto

2019.gadā tika īstenots LEADER projekts "Estrāde Ķegumā", kura ietvaros iegādāts aprīkojums brīvdabas kino demonstrēšanai.

Brīvdabas kino aprīkojums tika izvēlēts operatīvi saliekams un pārvietojams, līdz ar to, tam ir nozīmīgs multiplikatīvais efekts – to iespējams izmantot katrā no Ķeguma novada pagastiem kultūras dzīves uzlabošanai, lai vietējie iedzīvotāji mākslu varētu baudīt citādākā gaisotnē un neierastākā vidē - parkā, pļavā, vecā šķūnī vai garāžā.


Ķeguma novada pašvaldība 29.februārī organizēja pirmo brīvdabas kino vakaru, neierastā gadalaikā, senā šķūnī, "Kalnabiķos", Tomes pagastā, Ķeguma novadā. Uz jaunā kino aprīkojuma ekrāna tika demonstrēta spēlfilma "Jelgava 94", kas uzņemta pēc Jāņa Joņeva kulta romāna motīviem.


Pasākuma ietvaros varēja iegādāties un degustēt dažādus veselīgus gardumus, kā arī vēsiem ziemas apstākļiem atbilstoši, baudīt karstos dzērienus – tēju, kafiju un karstvīnu. Pasākumā piedalījās vairāk kā divdesmit dažādu paaudžu skatītāji. Uz atklāšanas pasākumu bija ieradusies Ķeguma novada pašvaldības attīstības nodaļas vadītāja Dace Soboļeva, kā arī Publisko un privāto partnerattiecību biedrības "Zied zeme" vadītāja Linda Cīrule, kura apsveica Ķeguma novada pašvaldību ar  projekta īstenošanu.


Dažādojot Ķeguma novada sabiedriskās aktivitātes, brīvdabas kino aprīkojums arī turpmāk tiks izmantots rīkojot  tematiskos kino filmu vakarus, kā arī Latvijai nozīmīgu sporta spēļu translācijai, tādējādi popularizējot sporta spēles un sacensības, Dziesmu svētku translācijām, kurus klātienē var apmeklēt tikai daļa iedzīvotāju.


LEADER projekts "Estrāde Ķegumā" īstenots Publisko un privāto partnerattiecību biedrības "Zied zeme" Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015-2020 ietvaros. Līdzfinansē Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai apakšpasākumā "Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju". 


Ieva Vējone, Ķeguma novada pašvaldības Attīstības nodaļas projektu vadītāja

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/46316

11. martā, 08:16, Ķeguma novada jaunumi
www.kegumanovads.lv

Jaunākie komentāri

Vilhelmīne • 11. martā, 18:54
Kāpēc nedemonstrēja filmu ar džagulēnu galvenajā lomā "Fekāliju groziņš"?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet