Atgriezties pie raksta

Sieviešu dienai veltītie pasākumi Ķegumā Foto

8.martā Ķeguma Tautas namā aizvadīti Starptautiskai sieviešu dienai veltītie pasākumi. Pēcpusdiena iesākās ar Solvitas Kūnas lekciju par augiem, to nozīmi un ietekmi uz cilvēka veselību.

Lektore stāstīja par augu smaržu, iedarbību un pagatavošanu mājas apstākļos. Pēc informatīvās daļas dāmas varēja pagatavot masāžas eļļu un ķermeņa skrubi, izvēloties augus no plašā piedāvājuma klāsta. Katram augam ir sava funkcija, tāpēc tos varēja kombinēt pēc nepieciešamības un vēlmēm, izvēloties gan smaržai tīkamākos, gan acīm baudāmākos.


Otru meistarklasi vadīja Linda Šķeltiņa un Laura Caunīte. Šajā darbnīcā dāmas varēja pagatavot sveces un vaska smaržiņas, ko ievietot skapjos. Meistares pastāstīja par svecēm, vaskam nepieciešamo temperatūru, degļa nozīmi svecē un iemācīja liešanas tehniku. Sveču siltums piepildīja tautas nama telpas ar gaišumu, mīlestību un labsajūtu, kam palīdzēja iemirdzēties arī lektoru aizrautība un mīlestība pret darbu.


Dienas noslēgumā dāmām bija iespēja Jeļenas Pavlovas – Ūzules vadībā izpaust emocijas mandalu punktošanas nodarbībā. Meistarklases iesākumā dāmas uzzināja, kas ir mandala, kā punktošana sniedz iespēju atpūsties un ļauties emocijām. Dāmas varēja izvēlēties krāsas un ļauties sajūtu mirklim, kā rezultātā tapa unikālas un ļoti skaistas mandalas.


Paldies visām meistarēm, kuras Sieviešu dienas svētkus padarīja vēl īpašākus! Patiess prieks, ka Ķeguma novadā ir tik radoši cilvēki, kas spēj priecēt arī pārējos!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/46317

11. martā, 08:18, Ķeguma novada jaunumi
www.kegumanovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet