Atgriezties pie raksta

Tikšanās ar deputātiem

7.martā Ķeguma Tautas namā notika Ķeguma novada domes deputātu tikšanās ar iedzīvotājiem.

Deputāts Imants Smirnovs februārī un martā rīkoja tikšanos ar iedzīvotājiem visā Ķeguma novadā. Ķeguma Tautas namā notika pēdējā sapulce, kurā piedalījās Imants Smirnovs, Ilmārs Zemnieks un Jānis Siliņš. Deputāti stāstīja par administratīvi teritoriālo reformu, tai skaitā par domes lēmumu veidot Ķeguma un Lielvārdes novadu, atskatījās uz paveiktajiem darbiem 2018. un 2019.gadā, kā arī iepazīstināja ar 2020.gada budžeta prioritātēm.


Par aktualitātēm komunālajos jautājumos stāstīja SIA “Ķeguma Stars” valdes loceklis Andris Zābelis. Tika pārrunātas tēmas par vides pieejamību, labiekārtošanas darbiem, līdzfinansējumu kanalizācijas pieslēgumiem u.c. jautājumiem. Andris Zābelis stāstīja, ka privātmāju īpašniekiem jāaizpilda decentralizētās kanalizācijas sistēmas reģistrācijas pieteikuma anketa, kas atrodama Valts un pašvaldības vienotajos apkalpošanas centros un SIA “Ķeguma stars” mājaslapā.


Iedzīvotāji uzdeva daudzus jautājumus un izteica priekšlikumus – par vides drošību, nekustamo īpašumu apsaimniekošanu, laikraksta “Ķeguma Novada Ziņas” uzlabošanu un komunikācijas pilnveidošanu.


Sapulces noslēgumā iedzīvotāji neformālā gaisotnē varēja aprunāties ar deputātiem pie kafijas un brokastu galda.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/46339

12. martā, 09:33, Ķeguma novada jaunumi
kegumanovads.lv

Jaunākie komentāri

>re: • 14. martā, 09:22
MĒS DZĪVOJAM KORUPCIJU VALSTĪ, TĀPĒC TAS TĀ.
re: • 13. martā, 14:30
Kāpēc vecai klibais džaga ir tik varens? Kāds var paskaidrot? Jau n-tos gadus to vien dzird : mafijas krusttēvs, likumīgais zaglis, kronētais zaglis, faktiskais Ķeguma saimnieks, pašvaldības naudas lādes pārvaldnieks, visu iepirkumu regulētājs-noteicējs un tjp. Kāpēc viņu neviens nesoda : ne Ceļu policija par satiksmes noteikumu pārkāpumiem, ne VID par šmaukšanos ar nodokļiem un par aplokšņu algām, ne vides inspektori par cūcībām mežos, ne būvinspekcija par blēdīšanos ar ceļu remontiem? Kas džagu piesedz? Un kāpēc piesedz?
Arcca • 12. martā, 14:34
..a kur dzagulens ar savu papuci ???? vareja tacc abi atvilkties un izklaret tautai kaa vajaga pareizi saimniekot un dzivot ........ tada sapulce bez dzag nav plika grassa veerta :)

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet