Atgriezties pie raksta

« Tikšanās ar deputātiem

12. martā, 09:33, Ķeguma novada jaunumi
kegumanovads.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

>re: • 14. martā, 09:22
MĒS DZĪVOJAM KORUPCIJU VALSTĪ, TĀPĒC TAS TĀ.
re: • 13. martā, 14:30
Kāpēc vecai klibais džaga ir tik varens? Kāds var paskaidrot? Jau n-tos gadus to vien dzird : mafijas krusttēvs, likumīgais zaglis, kronētais zaglis, faktiskais Ķeguma saimnieks, pašvaldības naudas lādes pārvaldnieks, visu iepirkumu regulētājs-noteicējs un tjp. Kāpēc viņu neviens nesoda : ne Ceļu policija par satiksmes noteikumu pārkāpumiem, ne VID par šmaukšanos ar nodokļiem un par aplokšņu algām, ne vides inspektori par cūcībām mežos, ne būvinspekcija par blēdīšanos ar ceļu remontiem? Kas džagu piesedz? Un kāpēc piesedz?
Arcca • 12. martā, 14:34
..a kur dzagulens ar savu papuci ???? vareja tacc abi atvilkties un izklaret tautai kaa vajaga pareizi saimniekot un dzivot ........ tada sapulce bez dzag nav plika grassa veerta :)
jā gan • 12. martā, 13:38
Beidzot ir pienācis laiks Ķegumam attīrīties no džagu zagļu bandas sērgas! Mostieties ķegumieši, laiks sakārtot savu pilsētu un uzsākt normālu dzīvi bez tādiem džagulēniem un citiem mūdžiem. Uz prirkšu, Smirnova kungs, mēs Jūs atbalstīsim!
bejdzot • 12. martā, 12:34
Patīkams pasākums. Prieks redzet saprotošus un ieinteresētus deputatus kuri savu darbu pilda ar vislabākajiem nodomiem. Kadām rūp sakārtot musu novadu. mosties tauta un Smirnova kungs kļūs par mēru. Uraaaa.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet