Atgriezties pie raksta

Ķeguma novada pašvaldības veiktie pasākumi Covid-19 vīrusa ierobežošanai

Ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību valstī izsludināta ārkārtējā situācija līdz 2020.gada 14.aprīlim. Šodien, 13.martā, Ķeguma novada domes priekšsēdētājs Raivis Ūzuls sasauca sēdi, kurā piedalījās administratīvie darbinieki, lai lemtu par pašvaldības turpmāko rīcību pēc ārkārtējās situācijas izsludināšanas.

Sēdē tika nolemts nerīkot un atcelt visus publiskos pašvaldības pasākumus no 13.marta līdz 14.aprīlim. Tāpat visas telpu īres pašvaldības ēkās, kas bija paredzētas šajā laika posmā, tiek atceltas. Visi pašdarbības kolektīvu mēģinājumi, sporta pulciņi un interešu izglītības pulciņi tiek atcelti līdz 14.aprīlim.


No 13.marta līdz 14.aprīlim tiek slēgta Ķeguma komercnovirziena vidusskola un Birzgales pamatskola. Mācības skolēniem tiks nodrošinātas attālināti.


Lai bērni apmeklētu Ķeguma novada pirmsskolas izglītības iestādes, vecākiem ir jāiesniedz pirmsskolas izglītības iestādē rakstisks apliecinājums, ka bērns un ģimene nav apmeklējuši Covid-19 skartās valstis vai teritorijas, nav bijis kontakts ar Covid-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām un vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu.


Iedzīvotāji aicināti sazināties ar Ķeguma novada pašvaldības darbiniekiem izmantojot tālruņus un e-pastu starpniecību, tādējādi saņemot pašvaldības pakalpojumus attālināti.


Aicinām iedzīvotājus, iespēju robežās, uzturēties dzīvesvietā un nedoties uz darbu, sabiedriskām vietām, vietām, kur uzturas liels skaits cilvēku, iespēju robežās neizmantot sabiedrisko transportu.


Pirmās nepieciešamības preču vai pārtikas iegādei izmantot kādu no šādām iespējām:


- piegādi mājoklī, izvairoties no kontakta ar piegādātāju;


- pārtikas vai preču piegādi ar tuvinieku palīdzību, atstājot tās pie durvīm;


- lūgt pašvaldības sociālā dienesta palīdzību, izvairoties no tieša kontakta ar sociālo darbinieku;


- ja nav citu risinājumu, veikalu apmeklēt ar medicīnisko masku stundās, kad veikalā mazāk cilvēku, ievērojot 2 metru distanci no veikala apmeklētājiem un pārdevējiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/46370

13. martā, 16:29, Ķeguma novada jaunumi
www.kegumanovads.lv

Jaunākie komentāri

maitas • 14. martā, 09:25
Bīstamāki par Covid-19 Ķegumā ir džagu mafija.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet