Atgriezties pie raksta

Ķeguma novadā meklē iespējas taupīt, taču no lauku ceļu rekonstrukcijas neatsakās

Ārkārtējā situācijā pašvaldība meklē iespējas taupīt, taču lauku ceļu rekonstrukcija notiks kā plānots, aģentūrai LETA sacīja Ķeguma novada domes priekšsēdētājs Raivis Ūzuls (Vidzemes partija).

Viņš stāstīja, ka pašvaldība ieviesusi drošības pasākumus, ierobežota klientu apkalpošana klātienē. Darbiniekiem, kuriem tas nepieciešams, tiek nodrošināti individuālie aizsarglīdzekļi, tostarp spectērpi un dezinfekcijas līdzekļi.


Vērtējot budžeta ieņēmumus, Ūzuls stāstīja, ka martā bija iedzīvotāju ienākumu nodokļa kritums, taču kopumā pirmajā ceturksnī budžets pildījies atbilstoši plānam. "Gaidām, kā situācija attīstīsies tālāk. Ierobežojam tēriņus un skatāmies, kur ietaupīt," pauda domes priekšsēdētājs.


Pašvaldība turpina īstenot Eiropas Savienības atbalstīto lauku ceļu rekonstrukcijas projektu. Tāpat pašlaik nav plānots atteikties no ieceres atjaunot melno segumu Uzvaras un Priežu ielās, kas tiks darīts par pašvaldības līdzekļiem.


Pašlaik neesot indikāciju, ka finansiālā palīdzība būtu nepieciešama pašvaldības komunālajam uzņēmumam SIA "Ķeguma stars", pauda Ūzuls. Iedzīvotāji, kuriem radušās problēmas ar rēķinu nomaksu par saņemtajiem pakalpojumiem, aicināti vērsties uzņēmumā, lai vienotos par apmaksas grafiku.


Tāpat Ķeguma novada pašvaldība ir apzinājusi naktsmītnes novadā, kuras iedzīvotājiem piedāvā pašizolācijas iespējas. Pašlaik šāda iespēja ir trīs viesu namos. Tāpat pašvaldība atbalsta bērnu ēdināšanu attālināto mācību laikā.


Saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu Latvijā līdz 12.maijam ir izsludināta ārkārtējā situācija, šajā laikā nosakot virkni ierobežojošu pasākumu ar mērķi ierobežot vīrusa izplatību.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/46716

29. aprīlī, 08:48, Ķeguma novada jaunumi
Leta

Jaunākie komentāri

noziedznieks • 29. aprīlī, 21:01
Uz ceļu remontiem netaupīs. Tas jau viens no galvenajiem džagulēna un vecā līkkāja ieņēmumu avotiem, ja vajadzēs, via meži par apakšuzņēmējiem palīdīs pašam vellam, ne tikai bindara un arčera žīdiem. Džagas zin, kā taisīt piķi un nemaksāt nodokļus
ideja -laba • 29. aprīlī, 12:49
eu džagulēn ,atdod visus ceļu rekonstrukcijas darbus papucim .Nē pagaidi ,labāk lai nenozīmētos citādiKnab paņems pie pakaļas uztaisi tā lai papucis paņem darbus kā apakšuzņēmējs ,bet uzvar iepirkumā kāds džagas labs draugs ,piemēram -Bindars vai Arčers

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet