Atgriezties pie raksta

« Atstādinātais Ķeguma Komercnovirziena vidusskolas direktors Samohins varēs turpināt darbu

2. maijā, 09:01, Ķeguma novada jaunumi
Leta

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

vecs stulbenis tu esi • 7. maijā, 09:06
Protams, bet skolotājs droši var ieņemt direktora amatu.
no malas • 3. maijā, 23:24
turiet prātā,samohinam atļāva IKVD strādāt kā skolotājam nevis kā direktorm, atstājot šolēmumu pašvaldības kompetemcē.....domes sēdē jau tika pieņemts smalks lemums par atjaunošanu, bet nelikumīgs...jebkurā tiešā apstrīdms...ja kādam interese, bez problēmām.... paklaus;ijos domes sēdē ozola teikto par skolas prestižu utt.....varu piedāvāt vinā teokto par skolu pirms 10 gadiem...vemt gribas .......īsā politiskā atmiņa
ženija • 3. maijā, 21:07
Ko var ņemties par Ķegumu, lielāka laupītāju bandas kā Ogre, nekur nav citviet Latvijā. Jums laikam aizmiglotas acis, vai daži ir nopērkami.
Liāna • 3. maijā, 14:55
Kāds var pateikt kā būs pēc vēlēšanām ar pašvaldības naudas izzagšanu Ķegumā? Skaidrs kā dienā, ka jauno novadu vadīs Helmanis. Bet kā savu teikšanu Helmanis realizēs? Ļaus džagam shēmot arī turpmāk? Ļaus Semuškam izlaupīt skolu? Vai iecels džagulēnu par pārvaldnieku Ķeguma pilsētai? Ko darīs ar Ķeguma saldā pārīša vienu pusi - izpilddirektori? Neticu, ka Helmanis pieļaus, ka aiz viņa muguras varētu turpināties visas vecās neglītās, faktiski kriminālās, darbības. Paldies dievam, ka pie varas vairs nebūs tādi idioti-deputāti kā trulais aitkopis, neko nesaprotošais koka klucis, no mīlas priekiem apskurbušais puisēns un vēl kāds viņiem līdzīgais.
Tad jau atkal... • 3. maijā, 13:45
...džagulēns varēs skolai novirzīt diženu naudiņu, kur vecais līkkājis kopā ar sēmuškinu to savstarpēji sadalīs. Sēmuškins ir izcils shēmotājs un zaglis, kā tad džagi lai bez viņa, tas neiet krastā.
Ak tā • 3. maijā, 01:23
Bērnu skaits šai skolā līdz ar to nepalielināsies
jurka • 2. maijā, 13:52
Lai citam mēģināāu taisīt mēslus , jāapskatās vai pašam pakaļa nav melna!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet