Atgriezties pie raksta

Liene Lazdiņa turpmāk vadīs Rembates Tautas namu

3.maijā Ķeguma novada pašvaldības domes deputātes un Ķeguma Tautas nama vadītājas amatu atkal ieņēmusi Dace Māliņa, kura atgriezusies pēc pusotra gada prombūtnes.

Šis laiks ir aizritējis krāšņi, svinēti dažādi skaisti svētki un iegūta jauna pieredze un draugi. Ķeguma novada pašvaldība izsaka pateicību līdzšinējai Ķeguma Tautas nama vadītājai Lienei Lazdiņai, kura apvienojot divus darbus – vadot arī Rembates Tautas namu – spēja papildināt Ķeguma kultūras dzīvi!


Liene Lazdiņa, atskatoties uz pagājušo laiku, stāsta: "Šis pusotrs gads paskrēja nemanot. Tika iegūta vienreizēji laba pieredze strādāt ar lieliem, kolosāliem un profesionāliem pašdarbības kolektīviem un to vadītājiem. Iegūti jauni kolēģi, ciešāka sadarbība ar pensionāru biedrību, Soroptimistēm, kā arī citām biedrībām.


Beidzoties Ķeguma Tautas nama vadītājas amata pienākumiem, nav tā kā aizeju no kultūras darba, es tos turpināšu pildīt Rembates Tautas namā, vairs jau ne kā pasākumu organizatore, bet tautas nama vadītāja.


Lielākais rūdījums - novada svētku organizēšana, tie, protams, nebūtu sanākuši tik labi, ja nebūtu bijuši izpalīdzīgi kolēģi.


Visspilgtāk atmiņā no šī laika paliks Lāčplēša dienas lāpu gājiens, kurš nu jau būs ieviests kā tradīcija un priecē tas, ka vairāk un vairāk tajā piedalās vietējie iedzīvotāji. Valsts svētku koncerti, kuri katru gadu sanāca sirsnīgi, par lielu atbalstu to rīkošanā, protams, saku paldies kolēģītei Kintijai.


Grūtākais ko nācās pieņemt, protams, COVID 19 dēļ, nācās atcelt daudzus pasākumus. Ļoti grūti bija paziņot par to kolektīviem, ka nu viņu vakaru tikšanās nenotiks uz nenoteiktu laiku, kā arī novada svētki tika jau plānoti, tos ar lielām cerībām vēl domājam, ka nebūs jāatceļ, bet jāpārceļ.


Vēlos pateikties ikkatram, kurš bija līdzās šajā laikā. Paldies Ķeguma novada domes vadītājiem, ka uzticēja man šos svarīgos pienākumus! Paldies iedzīvotājiem, kuri nāca un priecājās kopā ar mums. Uz tikšanos Rembates pasākumos!" 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/46808

11. maijā, 16:07, Ķeguma novada jaunumi
www.kegumanovads.lv

Jaunākie komentāri

>Arča • 14. maijā, 15:22
Kristapiņu nomaina cits štuceris, kokins, būs cits info par tēmu.
Arča • 14. maijā, 08:54
Man ar apnicis džaga džaga itkā nekā cita nav. Kur infa par Ķkeguma saldo pārīti Anete+Kristaps=great love ??? Kur tiekas kur mīlējas?? Kā savulaik kad Bicānpaps pamīlēja darba laikā Domes juristieni savā Lexus auti’nā.Vot tā ir infa !!!ko vajaga saldajam ēdienam ..
Hmm • 13. maijā, 22:33
Labi OK, ka tur beidzās saldām pārītim (A un K?) Kāzas bija? Kur nākamā sērija??

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet