Atgriezties pie raksta

Ķeguma pilsētas sporta spēles 2020 Foto

Sestdien norisinājās "Ķeguma pilsētas sporta spēles 2020", kuru dalībnieki varēja piedalīties jau ierastajos sporta veidos un izmēģināt ko jaunu.

Pirmoreiz Ķeguma pilsētas sporta spēļu ietvaros notika boksa turnīrs.


Sacensībās "Universālā komanda" komandas mērojās spēkiem volejbolā, ielu basketbolā un vieglatlētikas disciplīnās. Paralēli norisinājās tenisa turnīrs tautas klasē.


Interesenti, kam rūp sava veselība, piedalījās Santas Veinbergas vadītajā nodarbībā "Veselības vingrošana un līdzsvars gan ķermenī, gan dabā". Teorētiskā un praktiskā nodarbība par sava ķermeņa centra apzināšanos, stāju, līdzsvaru un pēdu veselību bija noderīga ikvienam cilvēkam jebkurā vecumā.


Nodarbībā varēja iemācīties, kā paši sev varam palīdzēt atbrīvot muskuļus no ikdienas saspringuma un izzināt, kā saspringumi ķermenī ir saistīti ar mūsu emocijām. Praktiskajā daļā tika stiprināta muguras, vēdera, pēdu un dziļā muskulatūra.


Bērni un pusaudži nelaida garām iespēju uzspēlēt peintbolu un lāzertagu, kā arī izklaidēties piepūšamajās atrakcijās. Par balvām sacentās arī petanka spēlētāji.


Ķeguma pilsētas sporta spēles, kā vienmēr, noslēdzās ar tradicionālo balli. Šoreiz koncerts un diskoballe noritēja kopā ar grupu "Oranžās brīvdienas" un DJ ALLL VISS.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/47501

1. augustā, 21:25, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet