Atgriezties pie raksta

Ķegumā vēl nebijušas sacensības – "EV Boxing club" atklātais boksa turnīrs brīvdabā Foto

1.augustā Ķeguma parkā tika uzbūvēts boksa rings, lai tajā par medaļām un kausiem cīnītos bokseri no visas Latvijas.

Kopumā turnīrā piedalījās 38 dalībnieki no 14 sporta klubiem – Rīgas, Jūrmalas, Saldus, Ventspils, Ogres. Atklātajā turnīrā tika pārstāvēti visi lielākie Latvijas sporta klubi, par ko gandarījums sacensību organizatoriem – Ķeguma boksa klubam "EV Boxing school" un moto sporta klubam "Stuntfighters".


Ķegumā teju divus gadus darbojas boksa klubs, ko vada Edijs Veidemanis – jauns, uzņēmīgs cilvēks, kurš ar savu entuziasmu panācis, ka Ķeguma novada iedzīvotājiem – bērniem, jauniešiem, pieaugušajiem ir iespēja trenēties un nodarboties ar šo sporta veidu.


"Protams, interesentu skaits mainās, bet vidēji trenējas 15 dalībnieku. Šie četri, kuri piedalās pirmajā atklātajā turnīrā Ķegumā, trenējas jau no kluba izveidošanas  pirmsākumiem," stāsta E.Veidemanis. "Ļoti ceram, ka šīs pirmās oficiālās boksa sacensības mūsu reģionā nebūs pēdējās un kļūs par tradīciju."


Sacensību organizatori teica paldies visiem atbalstītājiem, kuri palīdzējuši tapt šim nozīmīgajam notikumam – uzņēmējiem, Ķeguma novada pašvaldībai, Ķeguma Komercnovirziena vidusskolai un Ķeguma Tautas namam.


Ķeguma novada domes priekšsēdētājs Raivis Ūzuls, sveicot sacensību dalībniekus un novēlot visiem panākumus, pamatoti nodēvēja šīs sacensības par boksa svētkiem, jo novadā šis sporta veids tādā godā tika celts pirmo reizi, pulcinot kopā tik daudz bokseru no visas Latvijas.


Domes priekšsēdētājs savā uzrunā atklāja, ka pirms diviem gadiem, kad pašvaldībā tika prezentēta ideja par boksa kluba izveidi Ķegumā, neviens pat nesapņoja, ka šis sporta veids gūs tik lielu atsaucību. "Tas ir vienreizēji! Paldies Edijam Veidemanim, kurš trenē gan bērnus, gan pieaugušos, iemācot pasargāt sevi, pastāvēt par sevi, būt cīnītājiem!" sacīja R.Ūzuls. 


Arī R.Ūzuls izteica cerību, ka šis turnīrs kļūs par tradīciju, un katru gadu šajos boksa svētkos Ķegumā tiksies sportisti un skatītāji.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/47506

2. augustā, 11:52, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet