Atgriezties pie raksta

29. augustā Birzgalē- pirmais Lauku festivāls

Pirmais Latvijas Šķirnes putnu un sīkdzīvnieku audzētāju biedrības un lauku dzīvesveida popularizēšanas pasākums norisināsies 29. augustā Birzgales pagastā.

Birzgales brīvdabas estrādē jau no plkst. 8.00  interesenti varēs aplūkot Latvijā audzētus putnus – dažādu šķirņu vistas, pīles, zosis, fazānus, baložus – kā arī trušus, kazas un īstu Latvijas zilo govi. Festivālā piedalīsies arī putnkopības biedrības no Lietuvas un Igaunijas. Pasākuma laikā darbosies mājražotāju tirgus, bufete; aktīvākie apmeklētāji varēs uzdejot "Sastdīnis Muzykantu" dziesmu pavadījumā. Īpaši aicinātas ģimenes ar bērniem, kam tiks piedāvātas dažādas radošās darbnīcas un atrakcijas.


Ieeja festivālā bez maksas.


Latvijas Šķirnes putnu un sīkdzīvnieku audzētāju biedrība dibināta 2020. gada 20. jūlijā. Biedrības mērķis ir popularizēt šķirnes putnu audzēšanu Latvijā, akcentējot šķirnes mājputnu turēšanas priekšrocības piemājas saimniecībās, sniegt savu ieguldījumu nozares sakārtošanā valstiskā līmenī, kā arī pierādīt Latvijas šķirnes putnu audzētāju konkurētspēju Eiropas mērogā. Šobrīd organizācija apvieno vairāk nekā 20 biedru, kuru vidū ir gan pieredzējuši un atzinību guvuši putnkopji, gan arī iesācēji, kuri jau savas darbības iesākumā izvēlējušies pievērsties tieši šķirnes putnkopībai. Biedrību vada Jekaterina Kasatkina, Līga Roga un Jolanta Daudze.


Sīkāka informācija pa tālr. 22029809, 26595929.


Informāciju sagatavoja: Jolanta Daudze, biedrības izpilddirektore 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/47530

5. augustā, 11:53, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Maksis • 5. augustā, 18:40
Kur palicis mūsu saldais pārītis Anete + Kristaps? Tomes skaistuli pilsētā neredz. Sex gigants uz domes sēdēm neiet. Kas noticis?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet