Atgriezties pie raksta

Ķeguma novada amatiermākslas kolektīvi aicina uz pirmo tikšanos

Ķeguma novada amatiermākslas kolektīvi aicina uz tikšanos. 

Amatiermākslas kolektīvi un tikšanās- nodarbību laiki šeit:

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/47562

9. augustā, 10:57, Ķeguma novada jaunumi
kegumanovads.lv

Jaunākie komentāri

zeks • 15. augustā, 08:23
Džaga vēl nav likumīgais zaglis, nav kronēts, jo vēl līdz šim nav sēdējis. Tad, kad vinš tiks iesēdināts, uz ko daudz vairs nav jāgaida, tad tikai viņu kronēs par likumīgo zagli.
>VP • 9. augustā, 16:27
Tieši tā, džagas ir tikai vietējas nozīmes zagļi, tā teikt, vecais ir tikai vietējās pagasta mafijas krusttētiņš un nekas vairāk. Līdz valstī esošiem lielzagļiem vecajam līkkājim un dēlēnam rokas un rumpji par īsiem, nu, bet viņi jau tāpat nav tā vērti, lai ar viņiem sveicinātos.
VP • 9. augustā, 12:47
Šorīt izlasīju rakstu par likumīgajiem kronētajiem zagļiem Latvijā, skatīt zemāk saiti. Esmu pārsteigts kāpēc tur nav pieminēts džaga? Pilsētā par to visi runā, komentāros neskaitāmas reizes norādīts, ka ļoti ietekmīgs ar plašiem sakariem valsts vadošajās iestādēs, ka sen jau no neatkarības atjaunošanas laikiem kronēts par likumīgo zagli. Kāpēc jāmāna tauta? Tad sanāk kā? Džaga ir vienkāršs prasts mazpilsētas zaglēns? Un nekas vairāk? Nē, džagu uz ielas vairs nesveicināšu. Viņš manās acīs ar to ir zaudējis cieņu. Arī par viņa dēlēnu vairs nebalsošu. https://jauns.lv/raksts/9viri/398798-likumigie-zagli-un-vinu-pedas-latvija

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet