Atgriezties pie raksta

Aizvadīti svētki visai ģimenei Rembatē

Septembris ir Rembates Tautas nama pirmā gada jubilejas mēnesis, ko iesākām ar labdarības pasākumu visai ģimenei.

18.septembrī viesu nams "Jaunsvelmes" un "Jogitas pasākumi" sadarbībā ar Ķeguma novada pašvaldību aicināja Ķeguma novada bērnus un viņu vecākus uz labdarības pasākumu "Labais vairo labo". Svētku vakars iesākās ar radošajām darbnīcām, kurās bērni varēja izgatavot dažādus zvēriņus, karodziņus un citas atmiņā paliekošas piemiņas lietiņas.


Skolotāja Ļena gan bērnus, gan viņu vecākus ieveda mandalu radošajā pasaulē. Teju katrs kopā ar skolotāju izpunktoja savu darbiņu. Kā stāstīja Ļena: "Ar bērniem man patīk darboties vislabāk, jo viņus neierobežo vēlme sacensties, viņiem viss ir skaists." Un patiesi, katrs darbiņš izdevās unikāls un pārsteidzošs gan ar savu rakstu, gan krāsu gammām.


"Jogitas pasākumi" bija parūpējušies arī par āra atrakcijām, bērniņi varēja rotaļāties piepūšamajā atrakcijā “Ledus sirds”. Bērnus iepriecināja arī īpašs viesis – Kung fu Panda, kurš gāja rotaļās, spēlējās un pūta lielos burbuļus. Visas dienas garumā bērni varēja našķoties ar āboliem un vakara izskaņā arī ar mākoņu baltu cukurvati.


Pasākuma ietvaros, pirmo reizi uz "Jaunsvelmju" skatuves notika jau par tradīciju kļuvušais vokālais konkurss "Rembates cielaviņa". Šogad konkursu atklāja iepriekšējā gada laureāte Loreta Lazdiņa. Savas vokālās prasmes rādīja un par konkursa titulētajām balvām cīnījās trīs dāmas - Astra Ruņģe, Megija Kārkliņa un Kate Reķe. Konkursantes vērtēja žūrija, kuras sastāvā šogad bija Jānis Siliņš, Iluta Jansone un Liene Seržante. Pēc garām diskusijām tika nolemts, ka par "Rembates cielaviņu 2020" šogad kļūs Megija Kārkliņa, otrajā vietā nokļuva Astra Ruņģe, savukārt trešā vieta tika piešķirta Katei Reķei. Visi jaunie vokālisti uzstājās radoši un pārliecinoši demonstrēja savu dziedātprasmi.


Visa vakara garumā bērnus uzmundrināja un par ierobežojumiem atgādināja šarmantā Diāna Grimaļuka, kurai bērni teju lidoja apkārt ar saviem apskāvieniem un smaidiem.


Pirms pasākuma izskaņas, skolotājas Karīnas Atares vadībā, visi mācījās deju soļus pie dziesmas "Jerusalema", kas iemantojusi lielu popularitāti. Pāris minūšu laikā visi jau bija apguvuši deju un kopā varēja nodejot jauno deju.


Par gardo vakara cienastu bija parūpējušies gan "Oškroga", gan "Jaunsvelmju" saimnieki. Skaisti noformētās kūciņas un uzkodas pazuda no šķīvjiem dažu minūšu laikā.


Vakara izskaņā Ķeguma novada pašvaldība pateicās ģimenēm, kuras dod mīlestību, sirds siltumu un māju sajūtu novada bērniņiem.


Īpašs paldies par atbalstu pasākuma tapšanā Ļenai Pavlovai Ūzulei, viesu nama "Jaunsvelmes" saimniekiem, "Jogitas pasākumiem", "Oškrogam" un Karīnai Atarei, kā arī vokālā konkursa "Rembates cielaviņa 2020" žūrijai – Lienei Seržantei, Jānim Siliņam un Ilutai Jansonei.


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/48022

26. septembrī, 10:57, Ķeguma novada jaunumi
kegumanovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet