Atgriezties pie raksta

Latvijas Skolu orientēšanās kausā trešo vietu izcīna Ķeguma Komercnovirziena vidusskola Rezultāti

Vakar, 30. septembrī, norisinājās Latvijas Skolu orientēšanās kauss – Latvijas vispārizglītojošo mācību iestāžu skolēnu sacensības, ko jau piekto gadu pēc kārtas organizē Latvijas Orientēšanās federācija.

Šī gada sacensības vienuviet pulcēja vairāk nekā 400 skolēnus no 66 Latvijas skolām. Skolu kopvērtējumā uzvaru izcīnīja Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, otro vietu ieguva Siguldas Valsts ģimnāzija un trešo vietu – Ķeguma komercnovirziena vidusskola. Ogres 1.vidusskola 46 komandu konkurencē ierindojās 33.vietā.


"Latvijas Skolu orientēšanās kauss ir svarīgākais jaunatnes orientēšanās pasākums šogad. Par spīti pārtraukumam pavasarī radām iespēju pasākumu sarīkot rudenī. LOF mērķis ir iesaistīt jaunatni sportiskās aktivitātēs un iepazīstināt ar orientēšanos. Katrs jaunietis, kurš izmēģinājis orientēšanos, nākotnē to var izvēlēties par savu aizraušanos vai aizrauties profesionāli ar sportu," stāsta Latvijas Orientēšanās federācijas projektu vadītājs Matīss Ratnieks.


Skolu kopvērtējumā pirmo trīs vietu ieguvēji ieguva kausus, kā arī orientēšanās inventāru no "SUUNTO" un sponsoru sarūpētās balvas. Labākās skolas titula ieguvēji balvā saņēma arī aizraujošu klases ekskursiju pa Latviju, savukārt skola ar vislielāko dalībnieku skaitu tika pie pārsteiguma balvas - skolas orientēšanās diena! Tāpat katras vecuma grupas godalgoto vietu ieguvēji tika apbalvoti ar medaļām, gardumiem no "Maxima Latvija" un citām sponsoru balvām.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/48066

1. oktobrī, 11:29, Ķeguma novada jaunumi
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Lunis • 1. oktobrī, 17:06
Apsveicu !
Vietējais • 1. oktobrī, 14:51
Malači!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet