Atgriezties pie raksta

Noslēgusies Exit Rīga velo orientēšanās

Ar krāšņi rudenīgu un siltu atvasaru Garkalnes novadā finišē pirmais attālinātais Exit Rīga velo orientēšanās seriāls 14 Pierīgas novados.

2020.gads nāca ar jaunām vēsmām itin visās nozarēs un pielāgoties jaunajiem apstākļiem bija diezgan liels izaicinājums. Pateicoties iepriekšējo gadu velo orientēšanās dalībnieku izrādītajai interesei un uzmundrinājuma vēstulēm, sākās darbs pie attālinātās velo orientēšanās 14 kārtās visas vasaras garumā, kas norisinājās no maija līdz pat septembra beigām.


Visas Exit Rīga komandas vārdā sakām paldies gandrīz 500 komandām, kas visas vasaras garumā piedalījās izzinošos, aktīvos un aizraujošos novadu iepazīšanas izbraucienos. Priecājāmies gan par tiem, kas izvēlējās startēt vienā kārtā, gan par tiem azartiskajiem, kas piedalījās visās 14 kārtās, apmeklējot 420 dažādas tūristu piesaistes vietas. Ļoti novērtējam dalībnieku ieteikumus, padomus un komentārus, kā uzlabot aktivitātes norisi, kā arī iesūtītās fotogrāfijas no foto punktiem, jo dažādu apstākļu dēļ nebija iespējams tikties klātienē, aprunāties un iepazīties. 


Vairāk lasiet šeit:

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/48079

1. oktobrī, 21:27, Ķeguma novada jaunumi
kegumanovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet