Atgriezties pie raksta

Aizvadīts rudens gadatirgus Ķegumā

Ķegumā aizvadīts krāšņs rudens gadatirgus.10.oktobrī teju simts tirgotāji no visas Latvijas bija ieradušies uz Ķegumu, lai piedāvātu savu produkciju pircējiem.

Šogad rudens gadatirgus bija īpaši piepildīts ar dažādiem mājražojumiem – skaistiem un dekoratīviem koka izstrādājumiem, visdažādākajiem adījumiem, rotu darinājumiem, mājās gatavotiem zefīriem, tējām un sīrupiem. Pircējus pārsteidza arī neredzēti stādi – dažādu krāsu, izmēru un ziedu miķelīši. Bija iespēja iegādāties arī kādu skaistu mākslas darbu. Gleznu izvēle bija ļoti liela – bija uzgleznoti gan gadalaiki, gan priekšmeti, gan augi un daudz, daudz kas cits. Protams, ikviens varēja iegādāties arī rūpniecības preces, kas šogad bija plašā izvēlē. Kā ierasts garākās rindas veidojās pie pārtikas precēm, kas bija plašā sortimentā – kūpinājumi, kārumi, dārzeņi un dažādi dzērieni.


Rīta otrajā pusē Ķeguma novada sporta pasākumu organizators Edgars Siliņš pārbaudīja tirgus apmeklētāju izturību, jo katram bija iespēja uz laiku turēt teju 6 kg smagu ķirbīti. Savukārt par Exit Riga aktivitātēm stāstīja Ieva Vējone un Iluta Jansone. Visas dienas garumā par labu noskaņojumu un jautri pavadītu iepirkšanās laiku gādāja pasākuma vadītājs Oskars Kļava.


Vairāk foto šeit:


 

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/48184

12. oktobrī, 18:37, Ķeguma novada jaunumi
kegumanovads.lv

Jaunākie komentāri

Lunis • 13. oktobrī, 23:36
šitas gan bija kruti slepens pasakums , ne mazakas informacijas nekur..

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet