Atgriezties pie raksta

« Tiek atcelti pasākumi Ķeguma novadā

16. oktobrī, 08:03, Ķeguma novada jaunumi
kegumanovads.lv

Komentārirādīt komentārus augošā secībā

tikmēr KN lapā • 21. oktobrī, 12:47
https://www.kegumanovads.lv/lv/dzivessituacijas/kultura/jaunumi-kultura/2751-helovins-keguma dižojas aicinājums svinēt Helovīnus. Musinoši', īpaši jau attiecībā uz bērniem, pusaudžiem - Helovīna faniem. Ja jau pasākumi atcelti, tad reklāmai kaut ko kopā, barā svinēt, būtu tā kā jāpazūd?
KNABam • 20. oktobrī, 09:55
Kur tad izcilais KNAB!Ak , viņš nav mazais.................
>DeFacto • 19. oktobrī, 19:14
Va vellos! Kas to varēja iedomāties, ka savulaik viens no Ķeguma lielākiem pļēguriem, grāvju izgulētājiem un sievišķu junkuriem taps miljonāros! Bet nevajag aizmirst, ko kādreiz dziedāja Spanovskis: "Šodien tu esi ķēniņš, bet cūkgans tu vari būt rīt".
DeFacto • 19. oktobrī, 11:42
Vecā Priževoitiene pēc aiziešana no domes ir teikusi, ka džagam 9 gadu laikā pašvaldība uz SIA VIA mežs pārskaitījusi apmēram 5 miljonus. Atgādināšu, ka džaga pie varas nāca 2009.g. pēc vēlēšanām. Aptaujas un pētījumi liecina, ka biznesmeņi valsts iepirkumos uzliek tīro peļņu vidēji 30% . Tad sanāk ka džaga jau ir ielicis ķešā ap 1,5 milj. neto. Ja pieskaita vēl izshēmoto PVN, tad velk uz 2 miljoniem. Apsveiksim džagu kā jaunizcepto legālo miljonāru!!!! Mēs neesam īpaši bagāti ar talantīgiem, izveicīgiem supermeniem, tāpēc vēl jo vairāk milzīgs prieks par jaunpienācēju!!! Kā nekā savējais un ļoti cienījams pilsonis!! Tagad novadā džagu ieskaitot kādi 7-8 vispārzināmi. Domāju ka džagulēns arī drīz piebiedrosies miljonāru pulciņam. MĒS ESAM STIPRI. MĒS ESAM VARENI. MĒS VARAM VISU.
>Ķegumiete • 19. oktobrī, 08:57
Cik tev džagi maksā?
Ķegumiete • 18. oktobrī, 16:43
Ir pretīgi lasīt par nemitīgu zagšanu un džagošanos. Vai jums pašiem neriebjas? Tad brauciet prom, brauciet turp, kur jūs godā cels! Džagotāj, cik reizes esi bijis uz pašvaldības vēlēšanām? Vai esi bijis kaut uz vienu sapulci? Kāds ir Tavs ieguldījums pagasta attīstībā?
>džaga ir likumīgais zaglis? • 18. oktobrī, 12:46
Vēl nav, jo PAGAIDĀM vēl nav pabijis Vagonparka hotelī. Tad gan, kad būs pavadījis kādus gadus Vagonparka dziedinātavā (Rīgas centrālcietumā), džaga būs pilntiesīgs likumīgais zaglis.
džaga ir likumīgais zaglis? • 17. oktobrī, 23:53
https://jauns.lv/raksts/9viri/398798-likumigie-zagli-un-vinu-pedas-latvija
Vēstījums visiem zagļiem • 17. oktobrī, 16:26
Jaunajā novadā zagt uz savu galvu nevienam nebūs ļauts. Tikai ar tā kunga speciāli izdotām atļaujām un nomaksājot obroku. Ja kāds neievēros noteikto kārtību, tad cietums garantēts. Tāpēc vecais līkkājis ar dēlēnu //džaga + džagulēns// no Ķeguma vēl cenšas ko ieraut.
info • 17. oktobrī, 07:40
Visi, kam apnikusi šī afēra, parakstās par Saeimas atlaišanu. https://www.latvija.lv/pv
Vilhelmīne • 16. oktobrī, 14:24
Kur tad nu zīmēsies džagulēns, kad visi pasākumi atcelti?
stroganowkostya • 16. oktobrī, 11:51
СEKС Знакoмcтвa: Бeсплaтно, Анoнимнo, без Шлюx и cодeржанoк, все фoтки рeальные. Здесь дают в попу и берут в рот, можешь убедиться сам ----- http://bit.do/xzex

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet