Atgriezties pie raksta

Zināmi "Ķeguma novada lepnums 2020" ieguvēji

21.oktobra Ķeguma novada pašvaldības domes sēdē deputātu vairākums atbalstīja lēmuma projektu “Par goda titula „ĶEGUMA NOVADA LEPNUMS 2020” un Atzinības raksta piešķiršanu”.

Kopumā tika izvirzīti septiņi kandidāti no kuriem tika apstiprināts viens goda titula "Ķeguma novada lepnums 2020" ieguvējs un pieci Ķeguma novada pašvaldības atzinības rakstu saņēmēji. Laureāti tiks apbalvoti Latvijas Republikas Proklamēšanas gadadienai veltītajā pasākumā.


2020.gada apbalvojums "Ķeguma novada lepnums" tiks piešķirts Intai Brokānei - Vilcānei, savukārt Ķeguma novada pašvaldības atzinības raksti tiks pasniegti Mairai Līdumai, Uldim Vītolam, Lienei Lazdiņai, Edijam Veidemanim un Diānai Arājai.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/48262

22. oktobrī, 13:24, Ķeguma novada jaunumi
kegums.lv

Jaunākie komentāri

EduardsLunis • 23. oktobrī, 12:17
Slapja vieta nākamībā garantēta visiem domes satrapiem un džagu majijas pielīdējiem! Vot tā !!!!!
mācītājs • 23. oktobrī, 12:14
nez vai citur kur ir tik izveicīgs zaglis un vietējās mafijas krusttēvs kāds ir bēd... nu dikti slavenais Džaga! Kālab tad viņam netika "Ķeguma ļau... fui, lepnuma" gods! Mamzele tak savulaik līda vai no ādas ārā, lai vecam līkkājim piešķirtu šo titulu.
Eduardam Lunim • 23. oktobrī, 12:14
eu ,Eģik ,tu zin ko ar tevi isdarīs Bicānpaps un jaunkudze Codore ?? ja tu nebeigs aprunāt cien,cilvēks??? No tevis būs paliks slapja vieta .Vot tā!!!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet