Atgriezties pie raksta

Birzgales pagasta centrā ir tapusi moderna veļas žāvēšanas nojume

Šogad tika uzsākts un īstenots Ķeguma novada pašvaldības iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas projektu konkursa projekts "Veļas žāvēšanas nojumes atjaunošana Birzgales pagasta centrā" ar Ķeguma novada pašvaldības finansiālu atbalstu.

ai uzsāktu projekta realizēšanu, tika demontēta vecā veļas žāvēšanas nojume, kura tika celta 1972.gadā un savu laiku jau bija nokalpojusi. Liels paldies par atsaucību, tehniku un darbu, lai sagatavotu vietu būvniecības darbiem, Birzgales pagasta iedzīvotājiem. Birzgales pagasta centrā ir tapusi moderna veļas žāvēšanas nojume pateicoties uzņēmuma SIA “Silver Standart Houses” prasmīgajām rokām.


 


Kopā mēs varam sakārtot, radīt drošu un pievilcīgāku apkārtējo vidi, kas uzlabo iedzīvotāju dzīves kvalitāti.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kegums/48289

26. oktobrī, 15:21, Ķeguma novada jaunumi
kegums.lv

Jaunākie komentāri

>Apsūnojušajai • 29. oktobrī, 13:33
Taisnība, laukā izžaudēta veša ir daudz smaržīgāka, kā bēniņos un tā tiek ienests mājā frišs gaiss, tikai jautājums, vai tāda nojume izmaksā desmitos tūkstošos, ja labs amatnieks tādu var uztaisīt pāris dienās par dažiem simtiem eiriku. Tikai džagu pārvaldītā teritorijā viss izmaksā pasakainas naudas.
Apsūnojušajai • 28. oktobrī, 00:29
Izvelkot no sava bundroļa ar ķīmisko smaržu piesūcināto veļu, Jums, kura dzimusi un augusi viscaur ķīmiskā vidē, tiešām grūti iedomāties veļas žāvēšanas nepieciešamību svaigā gaisā. Dzīvojot Ogrē, daudzdzīvokļu mājā, redzu, kā arī vietējā domē strādājošās, Rīgā augstos ministrijas amatos u. c. ... izmanto šādu iespēju noķert svaiga gaisa ne par kādu naudu nenopērkamo smaržu. Ienest to dzīvoklī.
sūna • 27. oktobrī, 14:49
Priekš kam tādu vajag? Vai tad Birzgalē nav veļas mašīnu.Kopš parādījās veļas automāti nojumes,kā nepieciešamība zuda.Mums privātmāja,bet rīkot nojumi un tur ko žāvēt,tāda doma un vajadzība nekad nav bijusi.Gaļas žāvētavu vajag,lapenīti,kur pasēdēt vajag,bet veļas nojumi...............Jūs gan ta iBirzgalē esat dīvaiņi!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet