NA un ZZS

Konkurss: dodies uz Mārtiņa Brauna jubilejas koncertu (0)

27. aprīlī, 08:32

Portāls "OgreNet.lv" sadarbībā ar Ogres novada Kultūras centru izsludina konkursu, kur kāds veiksminieks savā īpašumā var iegūt ielūgumu divām personām uz izcilā latviešu komponista Mārtiņa Brauna jubilejas koncertu "Darbi un nedarbi".

Koncertspēles "Es šonakt būšu laimīgs!" konkursa uzvarētāji (3)

29. martā, 14:19

Portāls "OgreNet.lv" sadarbībā ar pasākuma organizatoriem izsludina konkursu, kur trīs veiksminieki savā īpašumā varēja iegūt ielūgumu divām personām uz TV personības Baibas Sipenieces-Gavares, kā arī mūziķu Ulda Marhilēviča un Normunda Jakušonoka veidoto koncertspēli "Es šonakt būšu laimīgs!".

Ekspreskonkurss: dodies uz koncertspēli "Es šonakt būšu laimīgs!" (0)

29. martā, 11:20

Portāls "OgreNet.lv" sadarbībā ar pasākuma organizatoriem izsludina konkursu, kur trīs veiksminieki savā īpašumā var iegūt ielūgumu divām personām uz TV personības Baibas Sipenieces-Gavares, kā arī mūziķu Ulda Marhilēviča un Normunda Jakušonoka veidoto koncertspēli "Es šonakt būšu laimīgs!".

Noskaidrots E.Balčus koncerta Ogrē konkursa uzvarētājs (0)

3. martā, 13:13

Sestdien, 4.martā, plkst.19 Ogres Vēstures un mākslas muzeja (OVMM) jaunajā ēkā, Brīvības ielā 36, Ogrē, uzstāsies savdabīgā latviešu dziedātāja, performanču meistare Elizabete Balčus, prezentējot savu nesen iznākušo albumu "Conarium".

Konkurss: dodies uz E.Balčus koncertu Ogrē (0)

2. martā, 10:51

Sestdien, 4.martā, plkst.19 Ogres Vēstures un mākslas muzeja jaunajā ēkā, Brīvības ielā 36, Ogrē, uzstāsies savdabīgā latviešu dziedātāja, performanču meistare Elizabete Balčus, prezentējot savu nesen iznākušo albumu "Conarium". 

Ogrenet