Konkurss: dodies uz MTB sacensībām "Ogre-Ikšķile" (0)

12. jūlijā, 08:11

Portāls "OgreNet.lv" sadarbībā ar biedrību "Sporta klubs "SportLat"" izsludina konkursu, kur trīs veiksminieki katrs savā īpašumā var iegūt bezmaksas dalību MTB jeb kalnu riteņbraukšanas sacensībās "Ogre-Ikšķile".

Konkurss: dodies uz kantrīmūzikas festivālu Ogrē (0)

8. jūnijā, 08:22

Portāls "OgreNet.lv" sadarbībā ar pasākuma organizatoriem izsludina konkursu, kur divi veiksminieki savā īpašumā var iegūt ieejas karti vienai personai uz šīsvasaras jestro Ogres kantrīmūzikas festivālu "Contry Island".

Konkurss: dodies uz Mārtiņa Brauna jubilejas koncertu (0)

27. aprīlī, 08:32

Portāls "OgreNet.lv" sadarbībā ar Ogres novada Kultūras centru izsludina konkursu, kur kāds veiksminieks savā īpašumā var iegūt ielūgumu divām personām uz izcilā latviešu komponista Mārtiņa Brauna jubilejas koncertu "Darbi un nedarbi".

Koncertspēles "Es šonakt būšu laimīgs!" konkursa uzvarētāji (3)

29. martā, 14:19

Portāls "OgreNet.lv" sadarbībā ar pasākuma organizatoriem izsludina konkursu, kur trīs veiksminieki savā īpašumā varēja iegūt ielūgumu divām personām uz TV personības Baibas Sipenieces-Gavares, kā arī mūziķu Ulda Marhilēviča un Normunda Jakušonoka veidoto koncertspēli "Es šonakt būšu laimīgs!".

Ekspreskonkurss: dodies uz koncertspēli "Es šonakt būšu laimīgs!" (0)

29. martā, 11:20

Portāls "OgreNet.lv" sadarbībā ar pasākuma organizatoriem izsludina konkursu, kur trīs veiksminieki savā īpašumā var iegūt ielūgumu divām personām uz TV personības Baibas Sipenieces-Gavares, kā arī mūziķu Ulda Marhilēviča un Normunda Jakušonoka veidoto koncertspēli "Es šonakt būšu laimīgs!". 

Ogrenet