Mācības un konkurss jaunajiem uzņēmējiem lauku teritorijās (0)

30. septembrī, 17:06

Ja Tev ir no 18 līdz 40 gadi, ja Tev ir biznesa ideja, ko vēlies īstenot, ja Tu vēlies uzmeklēt domubiedrus, lai kopā darbotos, ja Tev ir neliels jau esošs uzņēmums, kuru vēlies attīstīt, tad LLKC Ogres biroja rīkotās mācības ir tieši Tev!  

Remigrācijas konkurss 2019 (3)

13. septembrī, 13:04

Remigrantiem ir iespēja pieteikties Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sadarbībā ar plānošanas reģioniem organizētajā konkursā saimnieciskās darbības īstenošanai un attīstībai vai uzsākšanai līdz 2019. gada 4. oktobrim.

Konkursa "Ogres novada sakoptākā lauku sēta 2019" dalībnieki (0)

29. augustā, 11:06

Ogres novada pašvaldība jau vairākus gadus Ogres novadā organizē konkursus, lai noskaidrotu un godinātu sakoptākos īpašumus novada teritorijā. Šogad šāds konkurss tika rīkots novada lauku teritorijā – "Ogres novada sakoptākā lauku sēta 2019".

Noskaidroti konkursa "multimediālo ūdens strūklaku šovs no Francijas" uzvarētājs (0)

9. augustā, 07:52

Portāls "OgreNet.lv" sadarbībā ar "WS Production" izsludināja konkursu, kur viens veiksminieks savā īpašumā varēja iegūt ielūgumus 2 personām uz multimediālo ūdens strūklaku šovu no Francijas.

Konkurss: laimē biļetes uz multimediālo ūdens strūklaku šovu no Francijas (0)

6. augustā, 11:37

Portāls "OgreNet.lv" sadarbībā ar "WS Production" izsludina konkursu, kur viens veiksminieks savā īpašumā var iegūt ielūgumus 2 personām uz multimediālo ūdens strūklaku šovu no Francijas. 

Ogrenet