Remigrācijas konkurss 2019 (3)

13. septembrī, 13:04

Remigrantiem ir iespēja pieteikties Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sadarbībā ar plānošanas reģioniem organizētajā konkursā saimnieciskās darbības īstenošanai un attīstībai vai uzsākšanai līdz 2019. gada 4. oktobrim.

Konkursa "Ogres novada sakoptākā lauku sēta 2019" dalībnieki (0)

29. augustā, 11:06

Ogres novada pašvaldība jau vairākus gadus Ogres novadā organizē konkursus, lai noskaidrotu un godinātu sakoptākos īpašumus novada teritorijā. Šogad šāds konkurss tika rīkots novada lauku teritorijā – "Ogres novada sakoptākā lauku sēta 2019".

Noskaidroti konkursa "multimediālo ūdens strūklaku šovs no Francijas" uzvarētājs (0)

9. augustā, 07:52

Portāls "OgreNet.lv" sadarbībā ar "WS Production" izsludināja konkursu, kur viens veiksminieks savā īpašumā varēja iegūt ielūgumus 2 personām uz multimediālo ūdens strūklaku šovu no Francijas.

Konkurss: laimē biļetes uz multimediālo ūdens strūklaku šovu no Francijas (0)

6. augustā, 11:37

Portāls "OgreNet.lv" sadarbībā ar "WS Production" izsludina konkursu, kur viens veiksminieks savā īpašumā var iegūt ielūgumus 2 personām uz multimediālo ūdens strūklaku šovu no Francijas.

Noskaidroti konkursa koncertuzveduma "Nerātnā vasaras nakts" uzvarētāji (0)

20. jūlijā, 10:07

Portāls OgreNet.lv sadarbībā ar "Producentu grupu 7" izsludināja konkursu, kur divi  veiksminieki katrs savā īpašumā varēja iegūt ielūgumu divām personām uz koncertuzvedumu "Nerātnā vasaras nakts". 

Ogrenet