Atgriezties pie raksta

Ūdens dienas viktorīnas un konkursa uzvarētāji

Kļuvuši zināmi Ogres novada pašvaldības aģentūras "Ogres namsaimieks" organizētā Ūdens dienas foto, zīmējumu konkursa un viktorīnas uzvarētāji.

No viktoriīnas dalībniekiem krūzītes ar aģentūras logo saņems Agita Driča, Ilze Limora Grinberga un Anita Limora, bet dāvanu karti jeb Ogres peldbaseina četras apmeklējuma reizes saņems Laura Liše, Gita (giittaa@inbox.lv) un Jana Bordasova.


Savukārt foto konkursa uzvarētāju vidū izdevies iekļūt Jeļenai Aršinovai, Irinai Bolostockai, Abidovam, Beitikai, Ģirtam Ozolam, Ievai Mierzerei (visi nosauktie saņems baseina 4 apmeklējuma reizes), kā arī Vašķu ģimene, Rengardu ģimene, Tamāra Spriņģe un Saveļjevu ģimene (viņi saņems tūristu ūdens termosu-pudelīti).


Par zīmējumu konkursa laureātiem un balvu saņēmējiem izvēlēti Beate Fišere, Simona Melle, Keita Ozoliņa, Santa Kursīte, Laura Vāvere, Elizabete Gutka un Elīza Gluščenko (visiem tūristu ūdens termoss-pudelīte), kā arī Zane Krastiņa, Amanda Saulīte, Kristaps Gusts Vempers, Gerda Rošāne, Sendija Krastiņa, Rūdolfs Jansons, Samanta Kazaine­ un Marta Barlo (baseina 4 apmeklējuma reizes).


Aģentūra īpašu paldies nodod Ogres sākumskolas 3.c, 2.c, 4.b un 1.a klases skolēniem un audzinātājām, kā arī Ogres bērnudārza "Riekstiņš" audzēkņiem un audzinātājām, paldies visiem, kuri piedalījās.


Darbu izstāde apskatāma aģentūras telpās (Mālkalnes prospektā 3, Ogrē).


Visi laureāti aicināti 30.martā plkst.15 ierasties un saņemt dāvanas pašvaldības aģentūras "Ogres namsaimnieks" klientu apkalpošanas centrā, Mālkalnes pr. 3, 16. kabinetā (pie Gundegas Deģes).

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/konkursi/35105

2016. gada 27. martā, 19:43, Konkursi
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet