Pūpolu svētdienas dievkalpojumi ar mediju starpniecību (0)

Vakar, 10:21

Palmu jeb Pūpolu svētdiena ir diena, kad tiek pieminētas Kunga ciešanas, kā arī tā iezīmē Lielās nedēļas sākumu. Parasti šajā dienā Svētā Mise iesākas ar svinīgi procesu, taču šis gads būs citādāks - joprojām ticīgie aicināti dalību Svētajā Misē ņemt, izmantojot kādu no mediju kanāliem.

Izmaiņas Lieldienu dievkalpojumos Ogres Svētā Meinarda Romas katoļu baznīcā (0)

Vakar, 10:01

Saistībā ar izsludināto ārkārtas situāciju valstī Lieldienu svētki netiek pārcelti vai atcelti, bet mainās dievkalpojumu norises kārtība baznīcās. Ņemot vērā gan Vatikāna izdoto Dekrētu par Lieldienu dievkalpojumu svinēšanu Covid-19 apstākļos (skatīt zemāk), gan tieslietu ministra Jāņa Bordāna norādes, arī mūsu draudze aicina ticīgos Lieldienu dievkalpojumus pavadīt mājās, pieslēdzoties vai nu interneta, vai radio tiešsaistēs.

Svētās Mises tiešraides Gavēņa laika 5. svētdienā (1)

29. martā, 10:54

Klāt Gavēņa laika 5. svētdiena. Ārkārtas stāvoklim valstī turpinoties, draudzes joprojām aicina dievkalpojumos piedalīties neklātienē. Svētās Mises tiešraides piedāvā arvien vairāk draudžu, izmēģinot sociālo mediju sniegtās iespējas.

Sāk darboties garīgā atbalsta telefons "Emausas līnija" (0)

28. martā, 20:14

24. martā sāka darboties uzklausīšanas un garīgā atbalsta telefons "Emausas līnija", kura darbību koordinēs Latvijas konsekrētās personas. Vairāku Latvijā pārstāvēto ordeņu un kongregāciju māsas un brāļi zvanītājiem būs gatavi sniegt garīgo un emocionālo atbalstu, atbildēt uz jautājumiem savas kompetences robežās.

Informācija par reliģisko savienību (baznīcu) darbību ārkārtējās situācijas laikā (0)

19. martā, 10:55

17. martā, Tieslietu ministrijā notika sanāksme ar reliģisko savienību (baznīcu) pārstāvjiem, ar mērķi pārrunāt valstī izsludināto ārkārtējo situāciju un saistībā ar to ieviestos ierobežojumus.  Sanāksmes laikā tika uzsvērts, ka arī krīzes laikā iedzīvotājiem ir nepieciešama garīgā aprūpe, ko sniedz reliģiskās organizācijas, tomēr tika uzsvērti arī nepieciešamie ierobežojošie un piesardzības pasākumi, ņemot vērā COVID-19 straujo izplatīšanos.  

Ogrenet