Decembrī Ogres DOMĀ tiks runāts kā pārvarēt emocionālo spriedzi (0)

Vakar, 09:24

Lai palīdzētu cīnīties ar tumšā laika un Covid 19 saistīto ierobežojumu izraisītajām blakus parādībām kā bailes, stress, vientulība un depresija, Ogres DOMS decembrī organizē tēmas apskatu ar nosaukumu "Kā uzvarēt tumšo laiku?".

Izmanto Adventa laiku, lai sagatavotu sirdi svētkiem! (0)

29. novembrī, 09:07

Svētdien, 29. decembrī, sākās Advents – Kristus dzimšanas svētku gaidīšanas laiks. Četrās Adventa svētdienās iedegsim vienu jaunu sveci Adventa vainagā, gatavojot savas sirdis Kristus piedzimšanai tajās, jo, kā zināms, vārda "Advents" saknes meklējamas latīņu valodā, kur šis vārds norāda uz atnākšanu.

18. novembrī Ogres kristīgo draudžu ekumēniskā dievkalpojuma tiešraide (0)

18. novembrī, 07:46

Latvijas Republikas Proklamēšanas dienā, 18. novembrī no plkst. 10.15 līdz 11.00, televīzijas kanālā ReTV iedzīvotāji varēs attālināti piedalīties Ogres kristīgo draudžu ekumēniskajā svētku dievkalpojumā.

Aicina pievienoties ekumeniskā lūgšanu maratonā (0)

12. novembrī, 08:50

Latvijas Baptistu draudžu savienība, sākot no pirmdienas, 9. novembra, kad Latvijā tika noteikta ārkārtas situācija, ir sākusi lūgšanu maratonu septiņu nedēļu garumā un aicina tajā pievienoties ikvienu interesentu.

Novembrī Ogres DOMS aicina veidot noturīgas attiecības (0)

29. oktobrī, 18:06

Lai palīdzētu cilvēkiem labāk izprast kā veidot noturīgas attiecības, Ogres DOMS novembrī aicina iedziļināsies tēmā "Noturīgu attiecību recepte", kas detalizētāk tiks iztirzāta piecās mēneša svētdienās pl.10 Vidus pr.15, ar iespēju vērot arī tiešraidē vietnē vietnē "Youtube". 

Ogrenet