Atgriezties pie raksta

ALFA KURSS – iespēja iepazīt savas dzīves jēgu

Vēsturiski Alfa kurss tika aizsākts vairāk nekā pirms 30 gadiem Lielbritānijā. Lielāko konfesiju Baznīcas un kristīgās organizācijas visā pasaulē ir atklājušas sev Alfu par vienkāršu un interesantu veidu, kā veiksmīgi iepazīstināt cilvēkus ar kristīgās ticības pamatvērtībām.

Tas ir 10 nodarbību cikls. Katrā tikšanās reizē tiek baudīta kopīga maltīte, notiek lekcija, kā arī pārrunas mazajās grupās par dzirdēto lekcijā. Kursa noslēgumā ir svinīgas pusdienas. Alfa – tā ir brīva un draudzīga atmosfēra, te neviens jautājums nav draudīgs vai muļķīgs. Alfa Kurss notiek bez dalības maksas, ar iespēju ziedot kursa izdevumu segšanai.


ALFA KURSS Ogres ev. luteriskajā draudzē trešdienās, sākot no 1.oktobra plkst.19 draudzes mājā Brīvības ielā 51, Ogrē.


Pēc Alfas nodarbībām interesentiem turpināsies 5 konfesionālās nodarbības, un kursa beidzējiem būs iespēja nokristīties un iesvētīties, kļūstot par Ogres ev. lut. draudzes locekļiem.


Lai varētu saplānot kursu norisi, lūdzu, aizpildiet pieteikuma anketu (pielikumā).


Pieteikuma anketas datus jānosūta līdz 27.septembrim uz alfakurssogre@gmail.com vai jāatstāj Ogres ev. luteriskās baznīcas grāmatu galdā. ALFA KURSAM var pieteikties arī pa telefonu – 26516335 (Inguna).


Priecāsimies Jūs redzēt ALFA KURSA nodarbībās!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://www.ogrenet.lv/kristīgā/29555

2014. gada 9. septembrī, 06:58, Kristīgās ziņas
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet